LG Electronics Marka Kimliğini DeğiştirdiDestek: Test Link
İnternet

Marka kimliği stratejisinde değişiklik yapan LG Electronics’in yeni iletişim teması ‘Yapabileceklerinin Sınırı Yok’ oldu.

LG Electronics marka kimliği stratejisinde değişikliğe giderek yeni iletişim temasının ‘Yapabileceklerinin Sınırı Yok’ olduğunu açıkladı. Yeni tema, LG’nin kullanıcılara ilham ve güç veren tüketici odaklı hedeflerini devam ettirecek.

Şirketin yönetim ilkelerine bağlı olarak yeni marka kimliği ve iletişim teması, günümüzün yoğun rekabet koşullarında önem kazanan marka ilgisini artırmayı hedefliyor. LG benzersiz nitelikteki tüketici odaklı ürünlerini pazara sunup kullanıcıların gereksinimlerini dinleyerek onların memnuniyetini artırmaya özen gösteriyor.

LG’nin varolan “Life’s Good” marka kimliğini tamamlamak için eklenen “Yapabileceklerinin Sınırı Yok” iletişim teması TV, yazılı basın, açıkhava mecra ve dijital medyada kullanılacak. 1 Ağustos’ta New York Times Meydanı’nda bulunan LG elektronik billboard’unda ve www.lg.com’da marka kimliğinde değişiklikle ilgili tanıtım videosu yayınlanacak. Bu gösterim sonrası Türkiye’de ise yazılı ve dijital reklamlarda, mağaza içi tanıtımlarda ve ürün lansmanlarında yerelleştirilmiş yeni iletişim teması olan “Yapabileceklerinin Sınırı Yok” geçerli olacak.

“Yeni marka kimliğimiz kullanıcıların LG’yi sadece bir üretici olarak değil, pozitif değişimlere önem veren bir güç olarak görmesini sağlayacak” diyen LG Electronics Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Yetkilisi Ki-wan Kim sözlerini şöyle sürdürdü: “LG günlük yaşama kolaylık sağlayan katma değerli çözümler sunmak için dünya çapındaki tüketicilerinden ilham alıyor. ‘Yapabileceklerinin sınırı yok’ tüketicileri memnun eden insan odaklı ünümüzü pekiştirecek.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.