Lenovo’nun Yeni Ürün Mühendisi Ashton KutcherDestek: Test Link
İnternet

Bilgisayar üreticilerinden Lenovo, Yoga Tablet lansmanı ile birlikte Ashton Kutcher’ı bünyesine kattı.

Steve Jobs’un hayatını konu alan Jobs filminde pek çok kişinin yakından tanıdığı Ashton Kutcher, Yoga Tablet lansmanı ile birlikte çok fonksiyonlu ve tasarımı ile öne çıkan ürünlerin geliştirilmesinde yer almak üzere Lenovo ailesini katıldı.

Yoga Tablet ismi verilen tablet, 3 farklı kullanım şekli ve taşıma rahatlığı sunan özel tasarımı ile alışkanlıkları değiştiriyor.

Ashton-Kutcher-kartvizit-webeyn

Dünyanın birçok noktasında aynı anda tanıtılan ürünün lansmanı #betterway başlığı ile youtube’dan canlı yayınlandı. #betterway Lenovo’nun tablet anlayışını değiştirip, tüketicinin aradığı en iyi çözümü temsil ediyor.

Lansmanın diğer büyük sürprizi ise Lenovo’nun şov dünyasının en popüler yıldızlarından Ashton Kutcher ile yaptığı iş birliği oldu. Aynı zamanda mühendis olan Kutcher, artık bir Lenovo çalışanı. Lenovo’da ürün mühendisi olarak yeni görevinde, tasarım, teknik özellikler, yazılım ve kullanım senaryolarıyla ilgili görüş sağlayıp, kararlar vererek, çok modlu yeni mobil ürünlerin geliştirilmesi için Lenovo’nun mühendislik ekibinde çalışacak.

Yoga Tablet ile ilgili yayınlanan reklam videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.