Lenovo En Yeni Ürünlerini CES 2014’te SergilediDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Las Vegas’ta gerçekleştirilen dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES’te Lenovo, en yeni ürünlerini sergiledi.

Son olarak ekibine dünya yıldızı Ashton Kutcher’ı da dahil ederek performansın yanı sıra tasarım, fonksiyonellik ve yenilikçilikte de iddiasını ortaya koyan Lenovo, tüketicilerin kullanım alışkanlıkları ve beklentilerinden yola çıkarak pazara damgasını vuran yeni ürünler tasarlamayı sürdürüyor.

LTE destekli ilk akıllı telefon: Lenovo Vibe Z

Akıllı telefon pazarına hızlı giriş yapan marka, ilk LTE akıllı telefonunu CES’te tanıtıyor. Lenovo’nun, süper hızlı data transferine imlan sağlayan (Yükleme 50mb/saniye ve indirme 150mb/saniye), hareket kontrolleri, fotoğraf zenginleştirme yazılımı ve diğer birinci sınıf teknolojilerle donatılmış akıllı cihazı Vibe Z, sadece 7.9 mm’lik kağıt kadar ince ve gümüş rengindeki şık tasarımıyla da fuarın yıldızı olmaya aday…

Daha iyisini hak ettiğini düşünen tüketicilerin hayran olacakları cihaz, 5.5 inç genişliğinde ve 1080p çözünürlüğündeki ekranıyla da fark yaratıyor. 13 mepapiksel arka kamerası bulunan bu cihazda 5 megapiksel ön kamera da var..

Kurumsalın en iyisi kendi ile yarışa devam ediyor: Yeni ThinkPad X1 Carbon

ThinkPad-X1-Carbon-webeyn

O, karbon fiberden üretildi. Bu nedenle de 1,27 kg ağırlığıyla dünyanın en hafif 14 inç ultrabook’u olarak şimdiden teknoloji tarihine geçti bile… Alüminyum ve magnezyum alaşımının yerine tercih edilen karbon finer, ürünü hafifleştirdiği gibi gücünü de çok daha üst bir seviyeye taşıyor.

Cihazı ayrıcalıklı kılan özelliklerin başında sağladığı üstün görsel deneyim geliyor. Daha gelişmiş bir görüntüleme ve dokunma deneyimi sunan cihazda yer alan ColorBurst ekran sayesinde kullanıcılar, ister film izliyor ister sunum hazırlıyor olsun, daha iyi görüntüleme açılarıyla yüksek çözünürlükte keskin ve parlak görüntüler elde edebiliyor. Bir saatten kısa sürede %80 şarj sağlayan “Hızlı Şarj” teknolojisi ise 9 saate kadar pil ömrüyle birleşerek, çalışmalarınızın yarıda kalmamasını sağlıyor.

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.