League of Legends Türkiye Büyük Finali’nin Finalistleri Belli OlduDestek: Test Link
Oyun Dünyası

Avea iş birliği ile gerçekleştirilen Türkiye’deki en büyük e-spor organizasyonu, League of Legends Türkiye büyük finalinin finalistleri belli oldu.

Avea iş birliği ile 27 Temmuz tarihinde İstanbul Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek Türkiye Büyük Finali’nde 120.000 TL’lik ödül havuzu için karşılaşacak finalistler; DarkPassage Kaspersky Lab ve Team Turquality Blue oldu.

Türkiye’de bugüne kadar gerçekleşen en büyük ve en kapsamlı e-spor finali olacak olan League of Legends Türkiye Büyük Finali, Avea iş birliğinde 27 Temmuz 2013 tarihinde İstanbul Maçka Küçükçiftlik Park’ta düzenleniyor. League of Legends Türkiye’nin 3.sezon şampiyonunun belli olacağı final maçlarına 5000’in üzerinde seyirci tanıklık edecek.

Sezon boyunca süren muhteşem mücadelelerin ardından rakiplerini eleyerek finale kalan 8 takım, geçtiğimiz hafta sonu çeyrek ve yarı final karşılamalarını gerçekleştirdi. İki gün süren kıyasıya mücadelenin ardından tüm hünerlerini göstererek finale kalan iki takım Dark Passage Kaspersky Lab ve Team Turquality Blue oldu. Takımlar 27 Temmuz’da gerçekleşecek Türkiye Büyük Finali’nde 120.00 TL’lik ödül havuzu için birbiriyle karşılaşacak ve 3.sezon şampiyonu olan takım Köln’de düzenlenecek GamesCom’daki elemelerde Türkiye’yi temsil etme hakkı kazanacak.

Tüm gün boyunca festival havasında sürecek League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde katılımcılar birbirinden heyecanlı mücadeleler, sınırsız eğlence olanakları, çeşitli aktiviteler ve yarışmalar ile unutulmayacak bir gün yaşayacak.

Bu görkemli etkinliğin diğer sponsorları arasında Bilge Adam, Logitech ve Pepsi firmaları da yer alıyor. Ayrıca Türkiye’deki tüm elektronik spor hayranları için 5000 adet TBF davetiyesi ücretsiz olarak Lol Türkiye Resmi Facebook sayfası üzerinden ilerleyen günlerde dağıtılacak.

LoL-webeyn-2

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.