Kullanım Şartları

WeBeyn, düzenli ve güncel olarak yayın yapan bir internet sitesidir.

Bu sayfa sitenin genel olarak kullanım kurallarını, bununla ilgili genel şartları ve yasal sorumlulukları içermektedir. Lütfen, web sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Siteyi kullanmanız, bu sayfada yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

WeBeyn aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. WeBeyn.com’u ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret ettiğinizi kabul etmiş olursunuz.

Kullanım ve Güvenlik Kuralları

WeBeyn.com herkese açık bir sitedir ve ziyaretçiler, haberlerin alt kısımdaki yorum alanında üyelik gerektirmeksizin görüşlerini paylaşabilmektedir. Ziyaretçiler verilen hizmetler, ilgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, site yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar.

. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

. Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya düzeltilmesi durumunda,

. Sitede yeralan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

. Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda.

İçerik Kullanımı

WeBeyn.com’da sunulan içerik kişisel kullanımınız içindir. WeBeyn.com’un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya WeBeyn.com’un izni olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı ilgili anlaşmalar gereği WeBeyn.com’da olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

WeBeyn.com eleştiri ve yorumlarınıza açıktır. Sitemize iletilen tüm eleştiri ve yorumlar mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir.

Sorumluluklar

Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile iş ortaklarımızla paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını sağlamaktır.

Aynı zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ve bu sitelerle ilgili riskler ziyaretçilere aittir.

Sitede önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan istediği değişiklikleri yapma hakkı WeBeyn.com’undur.

WeBeyn.com sitenin çalışması amacıyla kullandığı yazılımlar ile ilgili bir sorumluluk yüklenmemektedir. Bu sitede yeralan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı WeBeyn bu konuda bir sorumluluk yüklenemez.

WeBeyn.com, kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, ziyaret istatistiklerinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

Sitenin belirli yerlerinde bölüme özgü farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen ilgili kuralları kabul etmiş sayılır.

Sitemiz hakkında her türlü soru ve görüşlerinizi İletişim sayfamızdan bildirebilirsiniz.