İnternetten Trafik ve Kasko Sigortasının Yeni Adresi: Koalay.comDestek: Test Link
İnternet

Günümüzde her geçen gün artan trafik kazaları, kasko ve trafik sigortasının önemini daha da bir arttırıyor. Her araç sahibinin zorunlu trafik sigortası yaptırması gerek. Buna ek olarak aracın kaza halinde gördüğü hasarları güvence altına almak için kasko sahibi olmakta da fayda var.

Trafik ve kasko sigortası yaptırabileceğiniz pek çok adres bulunuyor. Sigorta firmaları, acenteler, online sigorta satışı yapan siteler ve sigorta sorgulama siteleri sizlere çeşitli alternatifler sunuyor. Bunlar arasında biri var ki; trafik ve kasko sigortası satın almayı oldukça kolay hale getiriyor.

Online Sigorta broker’ı olan Koalay, hızlı ve pratik çözümleriyle 5 basit adımda teklif alabilme kolaylığı sunarken, farklı teklifleri aynı anda karşılaştırmanıza imkan tanıyor.

Koalay.com, farklı sigorta şirketlerine ait poliçe tutarlarını ve detaylarını sorgulayıp bir arada sunduğu için kullanıcıları uzun bir araştırma zahmetinden kurtarıyor. Ayrıca bunu çok kısa sürede yaptığından zamandan da tasarruf ettiriyor.

Koalay’ın sunduğu trafik ve kasko teklifleri arasından bütçenize en uygun poliçeyi bulup dilediğiniz teklifi satın alabiliyorsunuz. Üstelik sitede yapılan tüm işlemler sadece 3 dakika sürüyor.

Koalay.com’un en güzel yanı, birçok sigorta şirketinin fiyatlarını aynı anda karşılaştırabiliyor olmanız. Böylece farklı sigorta şirketlerinin tekliflerini inceleyip bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun poliçeye kısa sürede karar vererek anında satın alabiliyorsunuz.

Sigorta şirketleri arasında ayrım gözetmeden tarafsız ve objektif bir arama yapan Koalay’ın sunduğu teklifler ise hiçbir gizli ücret içermiyor.

Araç sahipleri belirlediği sigorta poliçesini kredi kartı ile peşin veya taksitli olarak güvenli bir şekilde satın alabiliyor. Satın aldığınız poliçeyi e-posta ile kendinize gönderip yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

Koalay.com’un diğer bir avantajı ise farklı sigorta şirketi seçenekleri sunması. Koalay’dan Mapfre, HDI, Güneş Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Anadolu Sigorta, Allianz, Zurich Sigorta, Aviva, Groupama, Ergo, Aksigorta, Raysigorta gibi sigorta firmalarının ürünlerini satın alabiliyorsunuz.

Koalay.com, zorunlu trafik sigortası ve kaskoya yönelik müşterilerini aydınlatıcı bilgiler vermeyi de ihmal etmiyor. Zorunlu trafik sigortası nedir, kasko teminatları nelerdir gibi konularda detaylı bilgi almak için www.koalay.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

  1. 2 kişilik oyunlar

    ÇOK AÇIKLAYICI BİR YAZI OLMUŞ.ARTIK İNTERNETTEN DE ARABAM İÇİN KASKO YAPTIRABİLECEĞİM…

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.