Kliksa’dan Satış Sonrası Yerinde Servis HizmetiDestek: Test Link
İnternet

Sabancı Topluluğu’nun yenilikçi online alışveriş platformu Kliksa, satış sonrası hizmetlere verdiği önem çerçevesinde, müşterilerinin yaşadığı teknik sorunlara anında çözüm sunmak ve teknoloji desteği vermek amacıyla Türkiye’de ilk özelliği taşıyan “Yerinde Servis” hizmetini başlattı.

“Yerinde Servis” hizmeti sayesinde, elektronik ve beyaz eşya kategorilerindeki ürünlerin arıza nedeniyle yaşanan sorunları, Türkiye’nin neresinde olursa olsun hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuluyor.

Yeni hizmeti çerçevesinde, ürünlerinde teknik sorun yaşadığını bildiren müşterilerle 2 saat içerisinde temas kurulmasını sağlayan Kliksa, yetkili servisin 24 saat içerisinde ilgili adrese ulaşmasını organize ediyor.

Hizmet, alışverişten sonraki ilk 30 gün içinde ücretsiz olarak sunuluyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, “Müşterilerimizin çeşitlenen ihtiyaçlarına her açıdan cevap verebiliyor olmak bizim açımızdan son derece önemli. Kliksa, online alışverişte beyaz eşyayı tüketicinin kapısına kadar çıkaran tek şirket. Ayrıca online alışveriş oyuncuları arasında aynı gün teslimat seçeneği sunan ilk platform. Şimdi de ‘Yerinde Servis’ hizmetimizle bir ilke daha imza atıyoruz. Satış sonrası hizmetlerdeki yenilikçi yaklaşımımız artarak devam edecek.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.