Kingston’ın Yeni 2800MHz’lik Belleklerinin Satışı BaşladıDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Hız aşırtma (Overclock) tutkunları ve sistem geliştiricileri için 2800MHz’lik Kingston HyperX Bellek Kitlerinin satışına başlandı.

Kingston Technology, HyperX Predator ürün serisine yeni 2800MHz’lik bellek kitlerini ekledi. Bellek pazarında bulunabilecek en yüksek hızı sunan yeni 2800MHz’lik bellek kitleri, özellikle üst düzey hız aşırtmacıları, sistem geliştiricileri ve performans tutkunları için tasarlandı.

Kingston-HyperX-bellek-webeyn-2

HyperX Predator, Kingston’ın bellek pazarındaki en hızlı belleği olma özelliğini taşıyor. HyperX Predator, üst düzey hızın yanı sıra, başarılı sıcaklık dağıtımıyla bellek dayanıklılığını optimize ederken, göz alıcı dizaynıyla şıklığını da konuşturuyor. Intel® XMP teknolojisini destekleyen bellek, uyumluluk açısından pazardaki çok sayıda anakartla test edildi ve onaylandı. Hız aşırtma yapmak isteyen son kullanıcılar, elle ayar yapmaya gerek kalmadan basitçe BIOS üzerinden profil seçebilecekler.

HyperX Predator serisindeki belleklerin hızları 2800MHz’e kadar çıkabiliyor ve 8GB ila 16GB’lık kitler, ikili veya dörtlü setlerle seçeneklendiriliyor. Yeni 2800MHz’lik kit, 12 CAS gecikmeli iki adet 8GB bellekle geliyor. Aynı zamanda Kingston HyperX bellekleri, ömür boyu garanti desteğine sahip. Detaylı bilgi: www.kingston.com/tr/memory/hyperx

Kingston-2800MHz-bellek-webeyn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.