Kingston’dan Ödüllü Bilgi YarışmasıDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Kingston’ın geçtiğimiz günlerde dünya lansmanı yapılan ve eş zamanlı olarak Türkiye’de satışa sunulan yeni kablosuz depolama birimi MobileLite Wireless, Kingston.com.tr üzerinden yapılacak 5 soruluk bir bilgi yarışması ile sahiplerini bulacak. Tam 20 kişinin MobileLite Wireless kazanacağı yarışmada, 200 kişiye de Kingston’dan DataTraveler DT1G3 4 GB USB bellek hediye edilecek.

www.kingston.com/tr/landing/win_mlw221 adresindeki videoyu izleyip sorulara doğru yanıt veren toplamda 100. kişiye kadar her 5. kişi, Kingston’dan MobileLite Wireless kazanacak. Kingston’ın yenilikçi ürünü MobileLite Wireless’ı kazananlar dışında sorulara doğru yanıt veren ilk 200 kişi ise Kingston’dan 4 GB kapasiteye sahip DataTraveler DT1G3 USB belleğin sahibi olacak.

30 Kasım 2013 tarihine kadar Kingston.com.tr üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışmada, katılımcılar Kingston’ın yeni ürünü MobileLite Wireless hakkındaki 5 soruya doğru yanıt vermeye çalışacak. 20 kişinin MobileLite Wireless, 200 kişinin de DataTraveler DT1G3 4 GB USB bellek kazanacağı yarışmaya katılmak için MobileLite Wireless odağında hazırlanan videoyu izleyip, sorulan 5 soruya doğru yanıt vermeniz yeterli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.