Kingston’dan 480 GB’lık mSATA SSDDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Dünyanın lider bağımsız bellek üreticilerinden Kingston, SSDNow mS200 mSATA SSD serisine 240GB ve 480GB kapasiteli yeni modeller eklediğini duyurdu.

Kingston’ın SSDNow mS200 mSATA SSD’si, sistem önyüklemesini hızlandırıp HDD’lere kıyasla daha az enerji harcamanın yanı sıra uygulamaları daha hızlı çalıştırarak, sistem geliştiricileri ve PC tutkunları için uygun maliyetle performans artışı sağlıyor.

mS200, küçük biçim faktöründe olması sayesinde dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve ultrabook’ların yanı sıra PC’ler ve çeşitli gömülü sistemlerle de mükemmel uyum sağlıyor. Ayrıca sistem performansını yükseltmek için Intel Smart Response Technology (SRT) destekleyen anakartlarla birlikte ön bellek cihazı olarak da kullanılabiliyor. mS200, 550MB/s’ye kadar okuma ve 520MB/s’ye kadar yazma hızına sahip.

Kasasız, yalnızca devre kartı dizaynına sahip mS200 mSATA SSD, 30GB, 60GB, 120GB, 240GB ve 480GB depolama seçenekleriyle sunuluyor. 2 ila 3 yıllık garanti kapsamı sunan mS200, efsanevi Kingston güvenilirliğini arkasına alıyor. Daha fazla bilgi için www.kingston.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.