Kimdir.com İle “Hakkımda” Sayfanızı OluşturunDestek: Test Link
İnternet

Kimdir.com ile “Hakkımda” sayfanızı kolayca oluşturabilirsiniz.

Kimdir.com bir BerilTech girişimi. Şuanda beta aşamasında olan site davetiye sistemi ile işlemekte. Sürekli yeni özellikler ekleniyor.

Kimdir.com sayfanızda sosyal medya hesaplarınızı toplayabiliyorsunuz. Kimdir.com’un güzel yanlarından birisi, profil adresinizin isminiz.kimdir.com şeklinde olması.

Öncelikle, Kimdir.com’un özelliklerine göz atalım.

Arkaplan
Sitedeki mevcut arkaplanlardan birisini profil arkaplanınız olarak seçebiliyorsunuz. Dilerseniz kendi bilgisayarınızdan da arkaplanınızı yükleyebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum özelliği sayesinde, girdiğiniz Kimdir.com profillerine yorum yapabilirsiniz. (Aynı şekilde sizin profilinize de yorum yapabilirler) Tabi profil sahibi tarafından onaylanırsa yayınlanıyor.

İstatistikler
Profilinize kaç kişi girmiş görebilirsiniz. Aynı zamanda nereden geldiklerini yani kaynağı da görebiliyorsunuz.

Davetiye Gönderme
Yeni gelen bu özellik sayesinde size verilen davetiye sayısı kadar arkadaşlarınızın mail adreslerine davetiye göndererek üye olmalarını sağlayabilirsiniz.

Son 6 Kimdir.com davetiyesi!
Bu yazıya yorum yapan 6 kişiye kimdir.com davetiyesi gönderiyoruz. Mailinizi yorum yaparken “Email” kısmına yazmanız yeterli. Mesajınızda yazmanıza gerek yok, gözükmeyecek..

Düzenleme: Tüm davetiyeler tükenmiştir. İlginize teşekkürler.

Yorumlar

  1. @Gasteci, @Umut Devrim, @Hasan Ali şuanda maalesef davetiye hakkı tükenmiş durumda. Yeni davetiye hakkı talep ettik. Gelir gelmez göndereceğiz. Teşekkürler.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. Wm Aracındaki duyurunuz sonrası davetye başrusu yaptım. Daha doğrusu yaptığımı sandım email adresini çok doğru yazdığım için:) Çok teşekkürler. Başarlar diliyorum. İşiniz gücünüz rast gelsin.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.