Kaspersky Internet Security Çoklu Cihaz 2014 Türkiye’deDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Kaspersky Lab’in en ileri güvenlik teknolojilerini bir araya getirdiği yeni ürünü “Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014” ile internete erişen tüm cihazlarınız koruma altında olacak.

Kaspersky Lab, dünyanın en yaygın kullanılan cihazları için birinci sınıf koruma sağlayan yeni bir güvenlik ürünü olan “Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014”ü pazara sundu. Ürün, sadece Windows bilgisayarları değil, aynı zamanda Android akıllı telefonları, tablet bilgisayarları ve Mac bilgisayarları da koruyarak, tek bir etkinleştirme kodu ile her tür cihaz kombinasyonuna kolaylıkla koruma sağlanmasına olanak tanıyor.

KIS-MD-2014-Turkiye-webeyn

B2B International’ın Nisan 2013’te gerçekleştirdiği “B2C Uluslararası Marka Takip Anketi”nin sonuçlarına göre, bir evde internet bağlantısı olan ortalama 4,5 cihaz bulunuyor. Bu sonuç, bir ailenin bir veya iki bilgisayarı paylaşarak internete bağlandığı günlerin sona erdiği anlamına geliyor. Tüketicilerin satın aldığı her cihaz, aynı zamanda bu cihazların bakımı ve korunmasını da gündeme getiriyor. Bu noktada devreye giren Kaspersky, yeni ürünü “Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014” ile kullanıcılara, birden fazla cihaz için tek bir kodla tam güvenlik sağlıyor.

Windows ve Mac bilgisayarlar için hazırlanan “Kaspersky Internet Security – Çoklu Cihaz 2014 Ebeveyn Denetimi” modülü, ebeveynlerin, çocuklarının interneti nasıl kullandığını denetlemelerine olanak tanıyor. Ebeveynler bu modül ile sakıncalı içerikli web sitelerini engelleyebiliyor, çocuklarının internette geçirdiği zamanı kısıtlayabiliyor ve küçük kullanıcıların kişisel bilgileri yabancılara aktarmasına engel olabiliyorlar.

Elektronik cihazların en sık faydalanılan kullanım yöntemlerinden biri de online alışveriş. Günümüzde kullanıcıların %82’si internetten alışveriş yapıyor. “Kaspersky Internet Security – Çoklu Cihaz 2014” farklı teknolojiler sayesinde alışverişi tamamen güvenli hale getiriyor. Windows, Android ve Mac için “Kimlik Engelleme”, finansal verilerin Windows ve Mac bilgisayarlara aktarılması için “Güvenli Klavye” ve Windows için “Güvenli Para Teknolojisi”, online alışverişin yanı sıra, PayPal ve WebMoney gibi çevrimiçi bankacılık ve ödeme sistemleri için de gelişmiş güvenlik sağlıyor.

Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014 ile ilgili detaylı bilgi: www.kaspersky.com/tr/multi-device-security

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.