Kasım Ayında Playstore’da En Çok Satın Alınan OyunlarDestek: Test Link
Oyun Dünyası

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, her ay paylaştığı ‘en çok satan oyunlar’ listeleriyle oyun severlerin en çok hangi oyunları tercih ettiğini açıklıyor.

Playstore’da Kasım ayının en çok satan oyunlar listesine geçtiğimiz aya göre yeni oyunlar dahil olsa da zirvedeki isim değişmedi: “Football Manager 2014”, Ekim ayında olduğu gibi Kasım ayında da en çok satın alınan oyun oldu. Serinin önceki oyunlarına göre birçok yenilikle birlikte gelen “Football Manager 2014”, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de başarıdan başarıya koşuyor.

PlayStore-kasim-webeyn

Playstore’da en çok satan oyunlar listesinin ikinci sırasında bir başka fenomen oyun olan “Battlefield 4” yer alıyor. Oyun ve gerçeklik arasındaki çizgiyi kaldıran, türünün başyapıtı olarak tanımlanan “Battlefield 4”, büyük ilgi görmeye devam ediyor. Üçüncü sırada ise eğlence sektörünün sahip olduğu en büyük markalardan birinin yeni macerası var. “Call of Duty” serisinin yeni oyunu “Call of Duty: Ghost”, oyunseverlere yepyeni deneyimler sunmaya devam ediyor.

Gerçekçi ve eğlenceli bir açık dünya sunmasının yanında korsanlık konsepti ile fark yaratan “Assassin’s Creed 4: Black Flag”, Playstore listesinin dördüncü sırasında yer alıyor. Listenin beşinci sırasında ise bir başka futbol oyunu var. Yenilenmiş özellikleriyle en üst seviye futbol deneyimi sunan “FIFA 14”, Kasım ayında Playstore’da en çok satın alınan beşinci oyun oldu.

Sokak yarışı rekabetinde oyunseverlere hızı gerçekçi bir şekilde hissettiren “Need For Speed Rivals”, “Battlefield 4” heyecanına birçok avantaj ekleyen “Battlefield 4 Premium Service”, büyük ses getiren Batman: Arkham serisinin yeni oyunu “Batman: Arkham Origins”, Naruto’nun başarılı dövüş oyunu serisinin en son oyunu “Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 – Full Burst” ve efsane Total War serisinin son macerası “Total War: Rome II”, Kasım ayında en çok satan diğer oyunlar oldular.

Kasım ayında Playstore’da en çok satın alınan 10 oyun

1. Football Manager 2014
2. Battlefield 4
3. Call of Duty: Ghost
4. Assassin’s Creed 4: Black Flag
5. FIFA 14
6. Need For Speed Rivals
7. Battlefield 4 Premium Service
8. Batman Arkham Orgins
9. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 – Full Burst
10. Total War: Rome II

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.