Şampiyonların Tercihi Kablosuz Spor Kulaklığı Türkiye’deDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Jabra Sport Wireless+, birinci sınıf kablosuz sinyali ve Bluetooth teknolojisiyle kullanıcılarına hareket halindeyken bile net bir ses ve sınır tanımayan kablosuz özgürlük sunarak sporcuların performansını artırmaya yardımcı oluyor.

Mobil tüketici pazarına yönelik hands-free (eller serbest) iletişim ürünleri geliştiren dünyanın lider kablosuz iletişim markası Jabra, profesyonel sporcuların tavsiyeleri doğrultusunda, yoğun idmanları sırasında sporculara üstün hareket özgürlüğü sağlayan özel bir kablosuz kulaklık tasarladı. Kulağa kolaylıkla kilitlenen Jabra Sport Wireless+, sporcuların ayrılmaz bir parçası olacak.

Jabra-Sport-Wireless-webeyn-2

Spor yaparken güçlü basıyla ve FM radyosuyla müzik dinleyip tek bir dokunuşla arama yapma imkânı sunan kulaklık, aynı zamanda kulağa kolaylıkla kilitlenebilme özelliği sayesinde kulaklığın kaymasına ve düşmesine engel oluyor. En ağır idman ve hava koşullarına dayanıklı yapısıyla dikkat çeken Jabra Sport Wireless+, ter geçirmiyor ve yağmura, darbelere ve toza karşı ABD ordusunun standartlarında koruma sağlıyor. Testler sırasında 1.5 metreden atılan, 5000 kez bükülen ve 3 kg’lık bir kuvvetle boyun kablosu çekilen kulaklık, herhangi bir zarar görmeden çalışmaya devam ediyor.

Jabra Sport Wireless+, dünyanın en iyi atletleri tarafından belirlenen standartları karşılamak üzere tasarlanan ve Jabra’nın spor kategorisindeki en yeni ürünlerinden biri. Aynı zamanda beş kez Ironman Dünya Şampiyonu olan Craig “Crowie” Alexander’ın da tavsiyesi. Tüm zamanların 10 Büyük Erkek Iron Mesafe Tri-atletlerinden biri olarak dünya çapında ün salan Craig Alexander, “Jabra Sport ürünlerini kalitesi, rahatlığı ve dış ortam şartlarına karşı üstün dayanıklılığı nedeniyle tercih ediyorum. Benim için en önemli şey, ekipmanımın da benim kadar sıkı çalışması ve zor şartlara ayak uydurabilmesi. Bu nedenle benim için her şey performansta bitiyor” diyor.

Sporcuların ihtiyaçları doğrultusunda en yeni teknolojiyle tasarlanan Jabra Sport Wireless+ kablosuz kulaklığın tavsiye edilen perakende satış fiyatı 389.90 TL (KDV dâhil).

Yorumlar

  1. Tayfun Erbilen

    Valla buna denk geldiğim çok iyi oldu, kulaklık konusunda acayip sorunlarım var. Özellikle sporda kablosuz kulaklık pekte hoş değil. Bir harekette çıkar diğer harekette tak derken yalama oldu yemin ediyorum 🙂 Birde en ufak ters harekette hemen kablo içerisindeki teller kopuyor ve seste bozulmalar oluyor. http://www.kulaklikburada.com/jabra-sport-bluetooth-kulaklik-urun893.html şurada bir tane buldum aynı ürün sanırım, bir sipariş verip test etmem lazım hemen 🙂

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.