iWatch Ekim Ayında TanıtılabilirDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Apple’ın uzun süredir gündemde olan ve tanıtılması merakla beklenen giyilebilir ürünü iWatch, Ekim ayında tanıtılabilir.

Günümüzde daha önemli bir konuma gelen giyilebilir ürünler konusunda Apple’ın hamlesi, uzun süredir bekleniyor. Recode adlı internet sitesinin payaştığı son bilgilere göre Apple, iWatch’u Ekim ayında düzenleyeceği etkinlikte tanıtacak.

Ekim’de düzenleneceği belirtilen etkinlikte tanıtılacak olan ürünle ilgili henüz bilgi yok. Geçtiğimiz günlerde geliştiricilere yönelik düzenlenen WWDC 14 etkinliğinde Apple, iWatch’u tanıtmadı.

Diğer bir yandan Apple’ın üst düzey yetkililerinden Eddy Cue, bir süre önce katıldığı etkinlikte 2014’ün sonunda Apple’ın çok önemli ürünler tanıtacağına dair açıklama yapmıştı. Cue, şimdiye kadar Apple’da görmediği önemli ürünlerin 2014’ün sonunda tanıtılacağını belirtmişti.

Eddy Cue tarafından söylenenler ve iWatch’un Ekim ayında tanıtılacağına dair haberler gelmesi, iWatch ihtimalini güçlendiriyor elbette.

Eylül ve Ekim aylarının son zamanlarda Apple için oldukça hareketli geçtiği de biliniyor. Şimdilik iWatch ile ilgili resmi bir bilgi yok.

Yeni gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.