iTunes Hediye Kartları Avea’da SatıştaDestek: Test Link
Mobil Dünya

Avea

Apple‘ın dijital içeriklerinin bulunduğu iTunes Store‘un hediye kartları Avea‘da satışta…

iTunes Hediye Kartları - Avea
Kısa bir süre önce iTunes Store, Türkiye’de resmi olarak açılmıştı. iTunes Store’da müzik, video ve film mağazalarından Türk Lirası ile satın alma ve kiralama dönemi başlıyor. Ön yüklemeli bir hesaba sahip olunmasını sağlayan 25TL ve 50TL’lik iTunes hediye kartları operatör olarak Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunulacak.

iTunes hediye kartları; iTunes Store hesabı açarken kredi kartı bilgilerini vermeyi tercih etmeyen kullanıcıların iTunes Store’dan, App Store’dan ve Mac App Store’dan içerik satın almalarına imkan veriyor.

Kartlarla birlikte verilen kod, Apple hesabına aktarılarak, bakiye hesabına işleniyor, satın alma veya kiralama yapıldıkça yüklenilen hesaptan düşüyor.

Türkçe ve yabancı milyonlarca müziğe erişim fırsatı veren iTunes Store’dan yabancı filmler dublaj ya da Türkçe altyazılı seçenekleriyle kiralanıp satın alınırken, müzik klipleri ve zil sesleri de satışa sunuluyor.

Yorumlar

  1. Yurt disindan türk i tunes kartlari nereden temin edilebilinir , satis icin herhangi bir site varmi yada avea online üzerinden satis gerceklestiriyormu

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.