İTÜ, Sosyal Medya Zirvesine Ev Sahipliği YapacakDestek: Test Link
İnternet, Sosyal Ağlar

ITU_SMZ_webeyn

Türkiye’nin en köklü üniversitelerinden İTÜ, sosyal medya zirvesine ev sahipliği yapacak. Her geçen gün yükselen sosyal medya, İTÜ’de tam gün düzenlenecek konferans ve panellerle masaya yatırılacak.

Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) ve İTÜ ortaklığında gerçekleştirilecek Sosyal Medya Zirvesi’nde konunun uzmanları, sosyal medya güvenlik, sosyal medya kişisel markalaşma, sosyal medyanın kullanım alanları, vatandaş gazeteciliği gibi sosyal medyanın en çok ilgi çeken konuları hakkında katılımcıları bilgilendirecekler.

Zirve’de “Trending Topic nasıl olunur?”, “Facebook’ta spamları nasıl engelleyebilirim?” “içerik nasıl oluşturabilirim?” gibi Sosyal Medya’nın başlangıç sorularından “İnternette marka bilinirliğimi nasıl artırırım?”, “tekil ziyaretçi sayımı artırırken bunları nasıl müşteriye dönüştürebilirim?”, “bilişim hukuku ve güvenlik alanında neler yapabilirim?” gibi sorulara yanıt verilecek.

Zirve’nin öğleden sonraki oturumunda USMED Yönetim Kurulu Başkanı Said Ercan moderatörlüğünde, gazeteci Yıldıray Oğur, Hürriyet Gazetesi Sosyal Medya Editörü Şermin Terzi ve Twitter fenomeni Ferdi Carrefour katılımıyla gazetecilik, sosyal medya ve vatandaş gazeteciliği hakkında panel gerçekleştiriliyor.

11 Mart 2013 Pazartesi İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlik, tüm katılımcılara açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Aynı zamanda etkinliği Twitter üzerinden #ITUSMZ hashtag’i ile de takip etmek mümkün.

ITUSMZ_webeyn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.