İş Bankası, İnternet Şubesi İle Hediye DağıtıyorDestek: Test Link
İnternet

İş Bankası İnternet Şubesi’ni kullananlar yılbaşında bir Apple Macbook Pro veya bir Apple iPad Mini sahibi olabilecek. İş Bankası İnternet Şubesi’ni 3 Aralık 2013 – 5 Ocak 2014 tarihleri arasında kullananlar arasında 10 kişi Apple Macbook Pro, 100 kişi de Apple iPad Mini kazanma şansı elde edecek.

Kampanyaya katılmak için 3 Aralık 2013 – 5 Ocak 2014 tarihleri arasında İş Bankası’nın Bireysel ve Ticari İnternet şubesine giriş yapmak yeterli olacak. İnternet Şubesi belirtilen tarihler arasında her hafta kullanılarak hediye kazanma şansı artırılabilecek.

Kampanya kapsamında; 5 haftalık dönem sonunda 23 Ocak 2014 tarihinde düzenlenecek çekiliş için bir kullanıcı 5 adede kadar çekiliş hakkı kazanabilecek. İş Bankası Bireysel İnternet Şubesi’ne Müşteri numarası, TC kimlik numarası ya da kart numarası bilgilerinden herhangi biri, parola ve müşteri şifresi ile giriş yapılabiliyor. Ticari İnternet Şubesi’ne giriş yapmak için ise ticari müşteri numarası ve kullanıcı kodu, ticari şifre bilgileri yeterli oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.