iPhone’dan Android Telefonlara Kolayca Rehberinizi AktarınDestek: Test Link
Mobil Dünya, Nasıl Yapılır?

iPhone kullandıktan sonra Android‘e geçiş yapmak istiyorsanız, telefon rehberinizi aktarmanın oldukça kolay bir yolu var. Ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

iPhone‘dan Android telefonlara rehber aktarımı için birçok alternatif bulunuyor. En kolay yöntemlerden birisini sizlerle paylaşacağız ve böylece rehberinizi kolayca aktarabileceksiniz. Öncelikle My Contacts Backup adındaki uygulamayı, iOS cihazınıza kurmanız gerekiyor. (App Store bağlantısı için buraya tıklamanız yeterli)

Kurduktan sonra uygulamayı açınca “Yedekle” butonuna basın. Çok kısa sürecektir. Yedekledikten sonra oluşturduğu yedeği mail adresinize göndermesini sağlayabilirsiniz. Eğer mail adresiniz yoksa ya da mail adresinize göndermekten başka bir seçenek arıyorsanız, sağ alttaki butondan ayarlara girerek Wi-Fi Yönetimi‘ni açtıktan sonra verdiği adrese bilgisayarınızdan girip yedeğinizi indirebilirsiniz.

Yedekledik. Sıra geldi Android telefonunuza aktarma işlemine…

Yedeğinizi mail adresinize gönderme işlemini yaptırdıysanız Android telefonunuzdan maillerinize erişip size gelen maildeki bağlantıya tıklayarak ve herhangi bir izin – uyarı çıktığında “tamam” diyerek yedeği kolayca aktarabilirsiniz. Yedeğinizi bilgisayarınıza indirdiyseniz, bir şekilde o yedeği upload edip ya da kablo ile telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayıp aktarma işlemini yapabilirsiniz.

Yorumlar

 1. en hızlı çözüm bu şekilde oldu, eski iphonelar icloud fln yemiyor ne yazık ki.
  Teşekkürler.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. emrah çetin

  telefonlar arası aktarımı az önce gerçekleştirdim. gayet kolay oldu.
  iphone 4 – samsung galaxy s4

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. My Contacts Backup ı gördüğüm halde güvenemediğim ve bilmediğim için kullanmaya cesaret edemedimiştim.Gayet kolay oldu Çok teşekkür ederim.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ozan açık

  Çok güzel bir uygulama ve yöntem, başarıyla işlemimi gerçekleştirdim. Çok teşekkürler

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ıphone 6 dan s4 yaptım s4 de o mail gözükmüyor ıphone de yada bilgisayarda gözüküyor s4 de yok neden açaba

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. köksal

  ALLAH senden razı olsun 2 gundur çektiğim sıkıntı kalmadı.en az 10 arkadaşa sordum ‘ya başka bir arkadaş yada çocuğum yaptı bilemiyorum dediler.
  sizin yönlendirmeniz ile 3 dakika bile sürmedi.
  başarılı bir yükleme. sağolasın

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.