iPhone 6 İçin Konsept Tasarım YayınlandıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Apple

En yeni iPhone modeli ile henüz yeni karşılaştık fakat, iPhone ve serileri ile ilgili haberler hiçbir zaman duraksamaz. Herhangi bir Apple ürünü duyurulmadan önce onunla ilgili konsept tasarımlar ortaya çıkar.

Malumumuz, iPhone 5 ile daha yeni tanıştık. İtalyan tasarımcı Federico Ciccarese, bir sonraki iPhone modelinin adının “6” olacağını farzederek “iPhone 6” için bir konsept tasarım hazırlamış.

Tasarımcının Mac OS X ve iOS işletim sistemini karıştırarak iOSX adında yeni bir işletim sistemi hayal etmiş (videoyu izleyebilirsiniz).

İşte Federico Ciccarese’in iPod Nano’dan ilham alarak hazırladığı konsept tasarım…

iPhone_6_webeyn2

iPhone_6_webeyn3

Bir sonraki sayfa [2]

Sayfalar: 1 2

Yorumlar

  1. İphone telefonunu fazla sevmiyorum,ama farklı bir model geliştirmişler. Nokia N9 modelini de andırıyor. Yine iphone satışlarının yükseleceğini düşünüyorum.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. Mücahit

    Bana göre apple şirketi resimdeki gibi bir basit telefon ürtemezki suanda konuşulan telefon iphone 6 nokia ve samsung gibi şirketler en yeni tasarımlı telefonlarla şuanda piyasada lider olduklarına göre ( nokia lumaia samsung note 2 ) böyle bir basit tasarımla apple şirketi diğil onlarla boy ölçüşmek hatta piyasada geriliyebilirler.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.