iPhone 5S’in Bazı Sitelerdeki Türkiye Fiyatı Şaşırtıyor!Destek: Test Link
Mobil Dünya

Apple’ın 10 Eylül’de tanıttığı modellerden olan iPhone 5S ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. iPhone 5S’in bazı internet sitelerinde yer alan fiyatı ise şaşırtıyor.

Aralık ayında ‘resmi olarak’ ülkemizde satışa sunulması beklenen iPhone 5S’in 16 GB’lık versiyonunun fiyatı, ülkemizdeki bazı mağazaların internet sitesinde 3.199 TL olarak listeleniyor.

iPhone-5S-fiyat-webeyn

Yeni iPhone modellerininin resmi olarak satışı başlamadan önce çeşitli mağazalar, ‘bavul ticareti’ diye tabir edilen şekilde getiriyor ve çok uçuk fiyatlarla bu ürünler için ön sipariş topluyor. Böylelikle örneğin ABD’deki resmi fiyatlara göre ülkemizde 2000 TL civarında satılacak olan model için erken davranan kullanıcılar, uyanık mağazaların fiyat kurbanı oluyor.

Daha önce de WeBeyn olarak sizlerle paylaştığımız gibi iPhone 5S ve iPhone 5C, Aralık ayında ülkemizde olacak. Yeni iPhone modellerini satın almak isteyenlerin, bu ürünleri ülkemizde resmi olarak satışa sunulduktan sonra almalarını ve uyanık mağazalara kazandırmamalarını öneriyoruz.

Yeni gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.