iPhone 5, 12 Eylül’de Açığa ÇıkıyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

iPhone - banner

Uzun zamandır konuşulan ve hakkında birçok fotoğraf ve video çıkan iPhone 5, nihayet 12 Eylül‘de kesin olarak tanıtılacak.

Hakkında çok sayıda fotoğraf ve video ortaya çıktı. Fakat hiçbiri gerçek değildi. Nihayet iPhone 5’e ait gerçek bir haber veriyoruz. Apple, iPhone 5‘in 12 Eylül‘de tanıtılacağını açıkladı.

Basın duyurusunu özel bir sayfa ile duyuran Apple, 12 yazılı 5 gölgesinin bulunduğu görsel yayınladı. 5 rakamı tahmin edebileceğiniz üzere iPhone 5’i, 12 rakamı ise etkinlik gününü anımsatıyor.

iPhone 5 - 12 Eylül

iPhone 5’in ne zaman satışa başlayacağı ve iOS 6’nın resmi olarak ne zaman dağıtılacağı henüz belli değil. Bu tarihlerin 12 Eylül’deki etkinlikte açıklaması bekleniyor. Dedikodulara göre yeni iPhone’un Amerika satış tarihinin ve iOS 6′nın resmi çıkış tarihinin 21 Eylül olması bekleniyor. Bazı kaynaklara göre iPhone 5’in fiyatının, iPhone 4S’in şuanki fiyatı olması ve 4S ile 4’ün fiyatının düşmesi tahmin ediliyor. Aralık ayına doğru ise Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

San Francisco‘da yapılacak olan etkinlik, Türkiye saati ile 20:00‘da başlayacak. Her zamanki gibi Apple’ın bu etkinliği de canlı olarak yayınlaması beklenmiyor. Etkinlik sonrası yeni iPhone’u / iPhone 5’i tüm ayrıntılarıyla birlikte webeyn‘de sizlere aktarmaya çalışacağız.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.