iOS İçin Türk Telekom Online Hizmet Merkezi Uygulaması YayındaDestek: Test Link
Mobil Dünya

Türk Telekom, iOS kullanıcıları için hazırladığı Online Hizmet Merkezi mobil uygulamasını kullanıma sundu. Uygulama ile kullanıcılar Türk Telekom Online Hizmet Merkezi’nin sunduğu fatura ödeme, görüşme detayı görüntüleme, en yakın Türk Telekom ofis ve bayilerinin adreslerini öğrenip tarif alma ve daha birçok işlemi kolayca yapabiliyor.

Turk-Telekom-Online-Hizmet-webeyn

Türk Telekom Online Hizmet Merkezi iPhone uygulamasını telefonlarına yükleyen Türk Telekom müşterileri, uygulama üzerinden avantajlı fiyatlarla her yöne SMS gönderimi de yapabiliyor. Türk Telekom Online Hizmet Merkezi iPhone uygulaması, kullanıcılarına Türk Telekom ofis ve bayilerinin konumlarını öğrenerek yol tarifi alma, kampanya şifrelerini öğrenme gibi olanaklar da sunuyor. Ayrıca kullanıcılar gerektiğinde uygulama üzerinden en yakın eczane bilgilerine de hızlıca ulaşabiliyor.

Türk Telekom müşterileri uygulama sayesinde, abonelikleri ile ilgili işlemleri çağrı merkezini aramalarına ya da Türk Telekom ofis ve bayilerine gitmelerine gerek kalmadan 7 gün 24 saat boyunca hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Türk Telekom Online Hizmet adlı uygulamayı buraya tıklayarak App Store’dan indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.