iOS İçin Gmail Uygulaması GüncellendiDestek: Test Link
Mobil Dünya

Apple

iOS platformu için Gmail uygulaması güncellendi. Ayrıntılar ve güncelleme detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Google‘ın Gmail için duyurduğu yeni gelen kutusu, çok kısa bir süre önce Android‘e gelmişti ve sizlerle paylaşmıştık. İlgili o haberimizde belirttiğimiz gibi, aradan çok geçmeden güncelleme iOS‘a da gelmiş durumda.

Yeni güncelleme ile birlikte iOS kullanıcıları da yeni gelen kutusunu kullanma imkânı bulacak. Güncelleme ile gelen ve duyurulan resmi yenilikleri aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

Gmail-logo-webeyn

2.3.14159 sürümündeki yenilikler

– Yeni bildirim seçenekleri: Hesap bazında, tüm iletiler veya yalnızca önemli iletiler için bildirim alın ya da hiçbiri için bildirim almayın. Bu ayarları uygulama içi ayarlar sayfasından yapılandırabilirsiniz.

– Yeni gelen kutusuyla tanışın: Yeni gelen kutusunu etkinleştirdiyseniz postalarınız kategoriler halinde gruplandırılmıştır. Böylece yeni postaları bir bakışta görebilir ve hangi e-postaları ne zaman okuyacağınıza karar verebilirsiniz. İlk olarak birincil postalarınız gösterilir. İlgili menüyü açarak diğer kategorilerdeki e-postalara kolayca erişebilir ve bu e-postaları takip edebilirsiniz. Bilgisayarınızda Gmail.com’a giderek bu özelliği yapılandırabilirsiniz.

Gmail uygulaması cihazınızda yüklü değilse buraya tıklayarak App Store üzerinden indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.