iOS İçin Ağır Çekim Video Uygulaması SlowCam Artık ÜcretsizDestek: Test Link
Mobil Dünya

Kullanıcıların ağır çekim videolar oluşturabilmesine imkân tanıyan iOS uygulaması SlowCam, artık ücretsiz olarak App Store’dan indirilebilir hale geldi.

Sık sık çeşitli uygulamaların ücretsiz hale geldiği App Store’da artık ücretsiz olan uygulamalardan biri de SlowCam. Apple’ın en yeni modellerinden biri olan iPhone 5S’te ağır çekim video özelliği kendiliğinden yer alıyor. Yani 5S kullanıcıları, ağır çekimde video oluşturmak için herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymuyor.

SlowCam-iOS-webeyn-3

SlowCam uygulaması ile iPhone 5S haricinde bir model kullananlar da ağır çekim video oluşturabiliyor. iOS 7 yüklü iPhone, iPod Touch ve iPad ile çalışan SlowCam, uygulama geliştiricisinin belirttiğine göre iOS modellerin tüm donanımsal gücünden sonuna kadar yararlanıyor.

3,59 dolar fiyat etiketine sahip olan ve bundan böyle ücretsiz olan SlowCam, iPhone 5 ve iPad Mini’de 60 FPS, iPhone 5S’te 120 FPS, diğer iPad modellerinde ise 30 FPS çekime izin veriyor.

SlowCam-iOS-webeyn-2

Uygulamanın oldukça sade bir arayüzü bulunuyor. Sağ üstteki Slow Motion butonuna (mavi) basılı tuttuğunuz anda, kaydedilen kareler ağır çekim olarak kaydediliyor. Mavi butonu bıraktığınız zaman normal hızda çekim yapıyor. Ağır çekim için mavi butonu basılı tutmanız gerektiğinin altını çizelim. Kaydetmeyi ise kayıt butonuna basarak tamamlayabiliyor ve alt kısımda kısa süren bir kaydetme işleminin devam ettiğine dair çizgi görüyorsunuz.

0.8 MB gibi oldukça küçük boyuttaki SlowCam uygulamasını buraya tıklayarak App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.