Instapaper: Daha Sonra Bakmak İstediklerinizi KaydedinDestek: Test Link
İnternet

Instapaper banner

Bir anda işiniz çıkabilir, bakmanız ya da okumanız gereken şeylere sonra bakmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda imdadınıza Instapaper adlı site yetişiyor. İşte ayrıntılar ve Instapaper…

Instapaper ile daha sonra bakmak / okumak istediklerinizi “okunmamış” bölümüne kaydedebilir ya da hoşunuza gidenleri “arşiv” bölümünde saklayabilirsiniz.

Instapaper gerçekten işe yarar ve faydalı bir servis. Ayrıca iPhone, iPad ve Android uygulamaları sayesinde mobil platformlardan da Instapaper’ı kullanmak mümkün.

Yeni kaydetmek istediğiniz şeyleri “Unread” bölümüne girip “add” linkine tıklamanız gerekiyor ve ardından URL bölümüne yazı / bağlantının linkini, “Title” bölümüne dilediğiniz bir başlığı eklemelisiniz.. Ayrıca isteğe bağlı olarak “Summary” bölümüne kısa özeti de ekleyebilirsiniz.

Adres: Instapaper

Yorumlar

  1. LEVENT ERKOÇ

    Merhaba
    Instapaper’i yeni kullanmaya başladım.Bir şey sormak istiyorum. Örneğin milliyet rss ‘lerini yüklemiştim şimdi bunu kaldırmak istiyorum.Yani milliyet rss leri gelmesin istiyorum bunu uygulamanın neresinden silebilirim?

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.