Instagram’a Vine Benzeri Video Özelliği GeldiDestek: Test Link
Sosyal Ağlar

Instagram’a Vine benzeri video özelliği geldi. Ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Kısa bir süre önce Instagram‘a video özelliği geleceğini sizlerle paylaşmıştık.

Twitter bünyesindeki Vine‘ın büyümesinin ardından an itibariyle beklenen özellik Instagram‘a da geldi. Video paylaşım özelliğinin kullanıcılara sunulduğunu duyuran Instagram, kullanıcıların 15 saniyeye kadar video yayınlayabileceklerini paylaştı.

instagram-video-webeyn

Vine‘da 6 saniye olan bu rakam, Instagram‘da 15 saniye olarak belirlenmiş. Instagram‘ın iOS ve Android versiyonlarına gelen güncelleme ile yeni özellik kullanılabilecek. Aynı zamanda videonuzu kaydettikten sonra videolara özel olmak üzere hazırlanan 13 yeni filtre bulunuyor.

Ayrıca videolara görüntü sabitleme özelliği getirilmesi sebebiyle video kayıtları esnasında yaşanan dalgalanmaların önüne geçilecek.

Video

Resmi olarak duyurulan – 4.0.0 sürümündeki yenilikler

Instagram’da Video!

Sizlere hikayelerinizi paylaşmanın yeni bir yolu olan Instagram’da Video’yu sunmanın heyecanını duyuyoruz.

Artık Instagram’da fotoğraf çektiğiniz yerde bir film makinesi simgesi göreceksiniz. Video moduna geçmek için film makinesi simgesine dokunun. Instagram kamerası ile 15 saniyeye kadar video çekebilirsiniz.

Yürürken veya hızlı hareket halindeyken bile güzel fotoğraflar çekebilmeniz için birinci sınıf bir görüntü sabitleştirme özelliği ekledik!

Aynı zamanda sadece videoya özel geliştirilmiş 13 yeni filtre ekledik. Stinson, Vesper, Dogpatch ve çok daha fazlası sizi bekliyor.

Video paylaşırken, kaydettiğiniz videodan en sevdiğiniz görüntüyü kapak karesi olarak seçerek videonuzun küçük resminin de güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.