Instagram, Reklam Yayını HazırlığındaDestek: Test Link
Sosyal Ağlar

Facebook’un popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram, reklam yayını yapmaya hazırlanıyor.

Resmi blogu üzerinden 150 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaştığını açıklayan Instagram’da reklam dönemi yakında başlayacak. Şirket yetkilileri tarafından The Wall Street Journal’a aktarılan bilgiye göre Instagram’ın önümüzdeki yıl reklam yayını için hazır durumda olması planlanıyor.

2012’de Facebook bünyesine dahil olan Instagram, gün geçtikçe kullanıcı sayısını yükseltmeye devam ediyor. Geride bıraktığımız Haziran ayından bu yana kullanıcı sayısını 20 milyon civarında arttıran Instagram için reklam dönemi henüz hazırlık sürecinde ve kullanıcılar yakında reklamlarla karşılaşacak.

Instagram’da reklamların nasıl yayınlanacağı ve kesin olarak ne zaman reklam yayınına başlanacağı henüz bilinmiyor. İlerleyen günlerde bakalım neler olacak?

Yorumlar

  1. Ne saçma ya reklama boğdunuz bizi ! zaten Facebook’tan atı alan üsküdarı geçti, daha bu açlık nedir ya ! biz bile küçücük bloğumuza insanları hatasız eden reklamlar almıyoruz, şimdi diyeceksiniz ki ortada reklam türü yok bu neden isyanlarda 🙂 Facebook’tan belli değil mi neyin geleceği zaten Atalarımız ne demiş ” Armut Dibine Düşermiş! ”

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.