Instagram Profilinizdeki Fotoğraflarınızı İndirmekDestek: Test Link
Nasıl Yapılır?

Popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram üzerinde paylaştığınız fotoğraflarınızı bilgisayara indirmek isterseniz, bu işlem oldukça basit.

Instagram’da paylaşılan fotoğraflar için normal şartlarda web versiyonunda bilgisayara kaydetme gibi bir işlem yapılamıyor. Fotoğrafları bilgisayara indirmenin bazı yolları bulunuyor. “Nasıl Yapılır?” kategorimizin bu yeni yazısında sizlere Instaport servisinden bahsedeceğiz.

İşte yapmanız gerekenler

• Instaport.me’ye girdiğinizde “Sign in with Instagram” butonuna tıklıyorsunuz.

• Instagram profiliniz ile uygulama izni verdikten sonra ortadaki seçeneklerden tarihlere göre ya da diğer seçeneklerden birini seçiyorsunuz. Tüm fotoğrafları indirmek istiyorsanız en üstteki seçenek varsayılan olarak seçili oluyor.

Instaport-webeyn

• Seçim yaptıktan sonra “New Export” butonuna basıyorsunuz ve biraz bekliyorsunuz.

• Biraz bekledikten sonra sağ kısımdaki “Donate & Download” butonu ile Instaport’a bağışta bulunup fotoğraflarınızı indirebilir, “Download only” seçeneği ile ise bağış yapmadan fotoğraflarınızı indirebilirsiniz.

Bağlantı: instaport.me

İkinci bir seçenek ise instarchive. Aynı mantıkla, uygulama izni verdikten sonra çıkan butona tıklayarak tüm fotoğraflarınızı indirebilirsiniz. Ancak instarchive adlı serviste, yukarıda paylaştığımız Instaport’taki tarih aralığını seçme gibi ek seçenekler bulunmuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.