Instagram Fotoğraflarınız Artık Twitter’da GözükmüyorDestek: Test Link
Mobil Dünya, Sosyal Ağlar

Instagram

Fotoğraflarınıza efekt uygulayabildiğiniz popüler uygulama Instagram, en popüler sosyal ağlardan birisi olan Twitter desteğine son verdi.

Ekim 2010’da ilk olarak iOS cihazlara eklenen ve popülerliğe göre ilerleyen zamanlarda Android platformunda da aktif olan popüler uygulama, mikro blog sitesi Twitter ile olan ortaklığını sona erdirdi.

Twitter

Fotoğraf efektleri kadar sosyal medyada kolayca fotoğrafları paylaşmamızı sağlayan Instagram yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre mikro blog sitesi Twitter’da görüntü düzgün gösterilmediği için Twitter ile olan ortaklığa son verildi. Instagram ekibinin bu kararı, kısa zaman önce duyurduğu web platformunun popülerliğini arttırmak için aldığı söyleniyor.

Ancak, Twitter kullanıcıları Instagram ekibinin aldığı bu karardan dolayı mutsuz. Her iki servisi de kullanan Twitter kullanıcıları mobil cihazlarında Instagram’a alternatif olabilecek fotoğraf efekt ve fotoğraf paylaşma uygulamasını aramaya başladılar.

Şöyle birşey de var: 2013 başına kadar Twitter’ın fotoğraflara kendi filtre uygulama özelliğini kullanıcılarına sunacağı bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.