indir.com Mobil Uygulama Yarışması’nda Son DurumDestek: Test Link
Mobil Dünya

WeBeyn.com olarak destekleyenler arasında yer aldığımız indir.com Mobil Uygulama Yarışması’nda ilk ay geride kaldı. İşte yarışmada son durum.

Kısa bir süre önce başlayan ve son olarak Windows Phone’un da dahil edildiği yarışmaya ilk ayın sonunda toplam 212 uygulama başvurusunun yapıldığı açıklandı. Bu rakam içerisinde kurallara uygun olmayan 27 iOS, 104 Android, 23 Windows Phone ve kurallara uygun olan 6 iOS, 45 Android, 7 Windows Phone uygulaması bulunuyor.

Bunun yanı sıra web sitemiz WeBeyn, haberler.com, internethaber.com ve sosyalmedya.co gibi 200’ün üzerinde internet sitesi ve basılı medya, yarışmaya yer verdi.

Ödüller

Birinci seçilen Windows Phone uygulamasına Nokia Lumia 1320, ikinciye Nokia Lumia 820, üçüncüye ise Nokia Lumia 625 hediye ediliyor.

Uygulamam.com ana sponsorluğunda düzenlenen yarışmanın genel kategori birincisine 4.000TL para ödülü ve 1 hafta San Fransisco tatili (Silikon Vadisi, Otel ve gidiş dönüş uçak bileti) verilecek. Bunun yanı sıra Reklamstore‘dan 3.000 TL’lik reklam, Camekan‘dan 2.000 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova‘dan uygulamanın sitesi için 1 yıllık seo hizmeti, Userspots‘tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com‘dan 1 yıl uygulamanın tanıtımı verilecek.

Yarışmanın ikincisine, Antalya‘da 1 hafta tatil, Reklamstore‘dan 1.500 TL’lik reklam hakkı, Camekan‘dan 1.000 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova‘dan uygulamanın sitesi için 6 aylık seo hizmeti, Userspots‘tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com‘dan 6 ay ücretsiz uygulamanın tanıtımı verilecek.

Yarışmanın üçüncüsüne Kapadokya tatili, Camekan‘dan 500 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova‘dan uygulamanın sitesi için 3 aylık seo hizmeti, Userspots‘tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com‘dan 3 aylık uygulamanın tanıtımı gibi ödüller hediye edilecek!

Başvurular 15 Nisan’da son

Yarışmanın son katılım tarihi 15 Nisan 2014 olarak belirlendi. 18 Nisan’da halk oylaması başlayacak, halk oylaması sonucu ile yapılacak ön elemenin sonuçları 30 Nisan 2014 tarihinde açıklanacak. Yarışmanın jüri değerlendirmesi 1 Mayıs – 15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak, 16 -17 Mayıs’ta ise kazananlar belli olacak.

Yarışmanın ödül töreni ise 16-17 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Ortadoğu Teknik Üniversitesi Android Günleri’nde açıklanacak.

Halk oylaması ile ilk 10 belirlenecek

Halk oylaması; Twitter, Facebook ve Google+ widget’larındaki sayıların toplamına göre belirlenecek. Halk oylamasında ilk 10 seçilecek. Jüri üyeleri ilk 10′a kalmayan, fakat yarışmaya devam etmesini uygun gördüğü en fazla toplam 5 adet uygulamayı finale taşıyabilecekler.

Yarışma ile ilgili daha fazla ayrıntı ve başvuru için http://www.indir.com/yarisma/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.