indir.com Mobil Uygulama Yarışması’nda Oylama BaşladıDestek: Test Link
Mobil Dünya

4 Şubat – 15 Nisan 2014 tarihleri arasında başvurulabilen yarışmada, halk oylaması bugünden itibaren başladı.

WeBeyn.com olarak destekleyenler arasında yer aldığımız yarışmaya katılmaya hak kazananları buraya tıklayarak görüntüleyebilir ve alt kısımlarında yer alan buton aracılığıyla oy verme işlemini yapabilirsiniz.

Oy ver butonlarına tıkladıktan sonra gelecek olan sayfada, sol kısımda yer alan Facebook, Twitter ve Google+ butonları ile oy verme işlemi yapılabiliyor.

Halk oylaması süresi bitiminde elde edilen istatistiklere göre ilk 10 uygulama belirlenecek ve 1 Mayıs 2014 tarihinde jüri değerlendirmesine çıkarılacak.

İlk 10‘a giren uygulamalar 30 Nisan tarihinde açıklanacak. 1 Mayıs – 15 Mayıs tarihleri arasında jüri değerlendirmesi yapılacak ve ilk 3‘e giren finalistler belli olacak.

Finalistlerin belirlenmesinden sonra ilk 3’e girecek olan uygulama yazılımcıları 16 – 17 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenecek olan Android Geliştirici Günleri, ODTÜ‘de yapılacak olan ödül törenine katılarak ödüllerine sahip olabilecekler.

Ayrıca paylaşılan bilgilere göre 4 Şubat tarihinden itibaren toplam 506 uygulama ile yarışmaya başvuruda bulunuldu ve bu uygulamalardan şartlara uyum sağlayan 149 uygulama yarışmaya katılmaya hak kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.