indir.com Mobil Uygulama Yarışması’na Artık Windows Phone da DahilDestek: Test Link
Windows Phone

Bir süre önce sizlerle paylaştığımız ve son başvuru tarihinin 15 Nisan 2014 olarak açıklandığı indir.com Mobil Uygulama Yarışması’na artık Windows Phone uygulama geliştiricileri de katılabiliyor. Detaylar haberimizde.

WeBeyn.com olarak destekleyenler arasında yer aldığımız yarışmaya, ilk etapta sadece iOS ve Android uygulama geliştiricileri katılabiliyordu. Windows Phone uygulama geliştiricilerinden gelen talepler üzerine yarışmaya Windows Phone da dahil edildi. Yarışmada birinciye ayrı ödüller var ancak buna ek olarak, Nokia Türkiye sponsorluğunda Windows Phone uygulamalarına özel ödüller de var.

Windows Phone uygulamalarına özel hediye Lumia’lar!

Lumia-1320-webeyn

Birinci seçilen Windows Phone uygulamasına Nokia Lumia 1320, ikinciye Nokia Lumia 820, üçüncüye ise Nokia Lumia 625 hediye ediliyor.

Uygulamam.com ana sponsorluğunda düzenlenen yarışmanın genel kategori birincisine 4.000TL para ödülü ve 1 hafta San Fransisco tatili (Silikon Vadisi, Otel ve gidiş dönüş uçak bileti) verilecek. Bunun yanı sıra Reklamstore‘dan 3.000 TL’lik reklam, Camekan‘dan 2.000 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova‘dan uygulamanın sitesi için 1 yıllık seo hizmeti, Userspots‘tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com‘dan 1 yıl uygulamanın tanıtımı verilecek.

Yarışmanın ikincisine, Antalya‘da 1 hafta tatil, Reklamstore‘dan 1.500 TL’lik reklam hakkı, Camekan‘dan 1.000 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova‘dan uygulamanın sitesi için 6 aylık seo hizmeti, Userspots‘tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com‘dan 6 ay ücretsiz uygulamanın tanıtımı verilecek.

Yarışmanın üçüncüsüne Kapadokya tatili, Camekan‘dan 500 TL’lik Google Adwords reklamı, Reknova‘dan uygulamanın sitesi için 3 aylık seo hizmeti, Userspots‘tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com‘dan 3 aylık uygulamanın tanıtımı gibi ödüller hediye edilecek!

Son başvuru tarihi 15 Nisan

Yarışmanın son katılım tarihi 15 Nisan 2014 olarak belirlendi. 18 Nisan’da halk oylaması başlayacak, halk oylaması sonucu ile yapılacak ön elemenin sonuçları 30 Nisan 2014 tarihinde açıklanacak. Yarışmanın jüri değerlendirmesi 1 Mayıs – 15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak, 16 -17 Mayıs’ta ise kazananlar belli olacak.

Yarışmanın ödül töreni ise 16-17 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Ortadoğu Teknik Üniversitesi Android Günleri’nde açıklanacak.

Halk oylaması ile ilk 10 belirlenecek

Halk oylaması; Twitter, Facebook ve Google+ widget’larındaki sayıların toplamına göre belirlenecek. Halk oylamasında ilk 10 seçilecek. Jüri üyeleri ilk 10’a kalmayan, fakat yarışmaya devam etmesini uygun gördüğü en fazla toplam 5 adet uygulamayı finale taşıyabilecekler.

Yarışma ile ilgili daha fazla ayrıntı ve başvuru için http://www.indir.com/yarisma/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.