ikinciel.com YenilendiDestek: Test Link
İnternet

İnternet üzerinde ürün ve hizmet ilanlarının verilebildiği, aynı zamanda site ziyaretçilerinin alışveriş yapabildiği ücretsiz ilan sitesi ikinciel.com, baştan aşağı yenilendi.

Türkiye’nin en çok kullanılan ilk 3 seri ilan sitelerinden biri olma hedefiyle faaliyetini sürdüren ikinciel.com, çalıştığı model olarak sahibinden.com’a benziyor.

Bireysel kullanıcıların sahibinden ilan verebildiği ikinciel.com’da Emlakçı ve otomobil galericisi gibi işletme sahipleri mağaza açabiliyorlar. İkinci el ilanların bulunduğu sitede sıfır ilanlar da yer almaktadır.

İlan sahipleri ilanlarını kolayca güncelleyerek, günün ilanları arasında yayınlanmasını sağlayabiliyor. Bu sayede ilan sahipleri ürünlerini zorlanmadan satabiliyorlar. Ücretsiz olarak ilanlarınıza Acil özelliği ekleyebileceğiniz gibi, ilan fiyatında indirim yapıldığında arama sonuçlarında anlık olarak indirimli fiyatı görebilirsiniz.

Ayrıca ilan sahipleri kendi ilanlarının haftalık ziyaret raporlarını grafiksel olarak görebilmektedir. Bu sayede ilanlarının ne kadar görüntülendiğini kolayca görebiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.