E-ticaret Yapmak İsteyenlerin Tercihi IdeaSoftDestek: Test Link
İnternet

E-ticaret süreçlerini yönetmek için doğru seçilecek bir e-ticaret altyapısı oldukça önemlidir. Her zaman destek alınabilecek, eğitimler ile kendini geliştirebilecek ve gerekli olan her noktada yardım sunabilecek bir firmayla çalışmakta fayda var.

Bir e-ticaret sitesi kurmak için öncelikle bir işletme sahibi ve vergi mükellefi olmak gerekiyor. E- ticaret için şahıs şirketi, limited şirket veya anonim şirket kurulması, online ödeme alabilmek ve faaliyetleri yürütebilmek için bir tüzel kişiliğe sahip olmak açısından önem taşıyor. Çünkü hem yasal olarak hem de site üzerinden alışveriş yapacak kullanıcılara güven sağlamak önemli bir konu. Şirket kurulduktan sonra e-ticaret yapmak için takip edilmesi gereken adımlar var. Siteyi ziyaret edenlerin alışveriş yapabilmeleri için ihtiyacı olan sanal POS hizmetini, aktif olarak çalışılacak bankalar aracılığı ile alıcılara sunmak gerekiyor. Tüm bu şartlar sağlansa da, sadece bunları yapmak bir e-ticaret sitesinin başarıya ulaşması için yeterli olmayabilir.

Kurulan sitenin başarılı bir şekilde yoluna devam edebilmesi ve istediği satış oranlarına ulaşabilmesi için e-ticaret süreçlerini doğru yönetebilmesi gerekiyor. Kurulacak internet sitesinin yazılımı ve teknik alt yapısının sağlam yapılmış olması ve düzenli olarak güncellemelerinin yapılıyor olması e-ticaret sitesinin başarılı bir grafiğe sahip olabilmesi açısından önem taşımakta.

E-ticaret süreçlerini yönetmek için doğru seçilecek bir e-ticaret altyapısı önemlidir. Her zaman destek alınabilecek, eğitimler ile kendini geliştirebilecek ve gerekli olan her noktada yardım sunabilecek bir firmayla çalışmakta fayda var. Bu anlamda başvurulabilecek en doğru adreslerden biri olan IdeaSoft, Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak hizmet vermekte olup akıllı e-ticaret paketleri ile müşterilerine en iyiyi sunmayı hedefliyor.

Her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artırarak kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firması olması nedeniyle oldukça ilgi gören İdeasoft’un e-ticaret paketleri, hem öğrenmek hem de uygulamada tecrübe sahibi olmak için 15 gün boyunca ücretsiz denenebiliyor.

2005 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan İdeasoft, Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı olan, küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıdır.

IdeaSoft, Libadiye Genel Merkez binası ve GOSB Teknopark AR-GE Şubesi olmak üzere toplam iki ofis ve 100+ e-ticaret tutkunu ekibi ile daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarına devam etmektedir.

E-ticaret sitesi kurmak isteyenler İdeasoft’un web sitesi olan www.ideasoft.com.tr’ı ziyaret edebilir, belirlediği bir e-ticaret paketi hakkında bilgi alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.