IdeaSoft, Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 50 Teknoloji Şirketi arasındaDestek: Test Link
Kurumsal

IdeaSoft, Deloitte tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda gerçekleştirdiği %1464’lük büyümeyle 6.sırada yer aldı.

Türkiye’nin teknoloji alanında en hızlı büyüyen şirketlerini belirleyen Deloitte, Haziran ayında başlayan başvuru sürecinin ardından Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nın sonuçlarını açıkladı.

Bu yıl sekizincisi düzenlenen ve IdeaSoft’un 6. sırada yer aldığı programda kuruluşlar son beş sene içinde cirolarında kaydettikleri büyüme oranına göre sıralanıyor.

IdeaSoft yönetici ortağı Seyhun Özkara konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı; “Bir çok güçlü yerli ve yabancı firmanın yer aldığı Türkiye pazarında, TeknoPark Ar-Ge ofisimiz ve Genel Merkez çalışanlarımız ile müşterilerimize sunduğumuz hizmeti dünya standartlarının üzerine taşımak için çabalıyoruz. Yüzde yüz yerli sermaye yapısı ile büyümekte olan IdeaSoft, yeni projeleriyle sektörünün en güçlü firması olmayı sürdürecektir. Geçtiğimiz sene %2146’lık büyüme oranıyla 4.sırada yer almıştık. Bu sene ise %1464’lük büyümeyle 6. Sırada yer aldık. IdeaSoft’un başarısında bu güne kadar emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza, bize inanan ve destekleyen tüm iş ortaklarımıza ve başarımızda başrolü oynayan değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki Deloitte Teknoloji Fast50 programlarında sıralamaya giren firmalar, EMEA’nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programı’na girmeye de otomatik olarak hak kazanıyor. Deloitte’un Teknoloji Fast50 veya Teknoloji Fast500 programları hakkında daha fazla bilgi için http://fast50.deloitte.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsalhaberler.com basın bülteni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.