HyperX’in Cloud Oyuncu Kulaklığı Beyaza BüründüDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Konforlu yastıkları sayesinde uzun oyun maratonlarında oyuncuları yarı yolda bırakmayan HyperX Cloud White Edition kulaklık, 53mm’lik sürücüleriyle üstün ses performansı sunuyor.

Kingston Technology’nin iştiraklerinden HyperX, büyük beğeni toplayan ve bir süre önce sizlerle incelemesini paylaştığımız HyperX Cloud oyuncu kulaklığının beyaz modeli olan HyperX Cloud White Edition’ı duyurdu. Selefi HyperX Cloud Black Edition’da olduğu gibi ödüllü konfora sahip yeni kulaklık, beyaz ve siyah renkleriyle dikkat çekiyor. Hafızalı köpükten kulak yastıkları, yumuşak deriden kafa bandı ve kulağı tamamen kapatan tasarıma sahip kulaklık, uzun oyun maratonlarında oyuncuları yarı yolda bırakmıyor.

Oyuncuların tüm patlama, silah sesi ya da diyaloğu duymasını sağlayan HyperX Cloud White Edition, 53mm’lik sürücüleriyle mükemmel ses performansı sunuyor. Çıkarılabilir mikrofonu ile çok yönlü olan ve akıllı telefon veya tabletten müzik dinleme imkanı sunan kulaklık, gelişmiş bass ve kristal netliğinde pes, mid ve tiz ses performansıyla müzik zevkini arttırıyor.

HyperX-Cloud-beyaz-webeyn

HyperX Cloud White Edition ve Black Edition kulaklıkları akıllı telefon ve tabletlerin yanı sıra PC ve PS4™ ile de uyumlu. Intel Extreme Masters, Alliance Gaming, CNB e-Sports Club, SK-Gaming ve Team Liquid takımlarının resmi kulaklığı olan HyperX Cloud, 2 yıl garanti desteği ve efsanevi HyperX güvenilirliğine sahip.

Teknik Özellikler

Transdüktör türü: dinamik Ø 53mm
İşletim ilkesi: kapalı
Frekans tepkisi: 15Hz-25.000 Hz
Nominal empedans: sistem başına 60 Ω
NNominal SPL: 98±3dB
T.H.D.: < 2% Güç işleme kapasitesi: 150mW Kulağa ses iletimi: çevresel Ortam gürültüsü bastırma: yaklaşık 20 dBa Kafa bandı basıncı: 5N Mikrofon ve kablolu ağırlık: 350g Kablo uzunluğu ve türü: 1m + 2m uzatma + 10cm iPhone Bağlantı: mini stereo jak fişi (3,5 mm)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.