Huawei Türkiye’deki İş Ortakları Ağını GenişletiyorDestek: Test Link
Kurumsal

Huawei, Türkiye’deki 6 bölgede yer alan 12 şirketle 2 yıllık iş ortaklığı anlaşması imzaladı. Anlaşmaya dahil olan şirketler, Huawei’nin farklı alanlardaki projelerinde tedarikçi olarak yer alacaklar.

Huawei, yeni iş ortaklarının seçiminde sektör tecrübesi, Huawei ile birlikte çalışma deneyimi, finansal durum, sağlık ve güvenlik standartları, sürdürülebilir kaynak yönetimi ve gelişmeye açıklık gibi kriterleri temel aldı.

Huawei’nin anlaştığı şirketler arasında EBA, ARTITEL, UFUK, NETMON, GETES, ÖZSİSTEM, ISKA, DEKA, ULUSER, ERİŞİM, ATAKOM ve GÜVENAY gibi isimler yer alıyor. Huawei, iş ortaklığı anlaşması yaptığı şirketlerden öncelikli olarak Evrensel hizmet projesi, VDF MSP, TT WIMAX ve Avea Roll-out projelerinde hizmet alacak.

Huawei, istihdam ve Ar-Ge ürünü ihracatının yanı sıra, geniş ekosistemiyle Türkiye’deki yerel şirketleri destekleyerek, Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Huawei, Bugüne kadar Türkiye’deki 60 iş ortağı üzerinden 100 milyon doların üzerinde satın alma gerçekleştirdi.
Ayrıca Huawei, iş ortaklarının iş yaptığı diğer bölgelerde de tanınmasına destek oluyor ve Türkiye’de yetiştirdiği insan kaynağının diğer bölgelere de açılması için fırsat yaratıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.