HTC, Aksiyon Kamerasını Tanıttı: HTC REDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

HTC, düzenlediği etkinlikte Desire EYE modeliyle birlikte aksiyon kamerasını da tanıttı.

Kompakt fotoğraf makinesi kategorisini yeniden şekillendiren RE, aksiyonu hızla yakalamak gereken durumlarda eliniz ayağınıza dolanmadan video ve fotoğraflar yoluyla anı doğal şekilde yakalamanıza ve tam olarak deneyimlemenize imkân veren küçük bir el kamerası.

Elinize rahat şekilde oturacak şekilde üretilen RE, kamerayı ele alındığında otomatik olarak çalıştırarak açma düğmesine olan ihtiyacı ortadan kaldıran bir dahili kavrama sensörüne de sahip. Cihazın deklanşör düğmesine tek defa dokunulduğunda fotoğraf, daha uzun süre basıldığında ise video çekildiğinden, bundan böyle modlar arasında bocaladığınız için hiçbir anı kaçırmayacaksınız.

HTC-RE-webeyn-2

Yüksek çözünürlüklü, 16MP CMOS sensörü, Full HD (1080p) video kayıt, 146 derece geniş açılı objektif ve ağır çekim ve hızlandırılmış çekim özelliklerine sahip olan RE, hayatınızdaki anları daha önce hiç görmediğiniz şekillerde yakalayacak. RE uygulaması, mükemmel çekimi yapmanıza ve aksiyonu canlı olarak mobil cihazınızın ekranından izlemenize veya halihazırda kamera üzerinde saklanan fotoğraf veya videolar arasında dolaşmak için albüm ve yeniden oynatım görünümüne geçiş yapmanıza izin veren bir uzaktan canlı vizör de içeriyor. Hayattaki maceralar sınırsız olduğundan, uygulamanın aynı zamanda her şeyi telefonunuza veya bulut üzerine otomatik olarak yedeklemesi asla bir daha yerinizin kalmaması ve bir çekim fırsatını kaçırmaktan endişelenmemeniz anlamına geliyor. Ayrıca, RE yakında YouTube’a gerçek zamanlı video yayını özelliği sunarak anı yaşarken yaşadıklarınızı aynı zamanda YouTube’da paylaşmanıza imkan veriyor. RE uygulaması, hem Android hem de iOS üzerinde temin edilebilecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.