HTC One SV İçin Jelly Bean Türkiye’de Dağıtılmaya Başlandı!Destek: Test Link
Mobil Dünya

HTC

HTC‘nin One ailesine katılan son cihazlarından birisi olan One SV modeli, geçtiğimiz yılın son çeyreğinde tanıtılmıştı ve sizlerle paylaşmıştık. One SVAndroid 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini de geçtiğimiz günlerde almıştı ve ilk olarak Fransa‘da dağıtımına başlanan bu güncelleme ülkemiz için henüz dağıtılmamıştı. Merakla beklenen bu güncelleme Türkiye cihazları için de nihayet dağıtılmaya başlandı.

Android Jelly Bean‘in sunduğu en büyük yenilik olan Project Butter sayesinde 60 FPS hızındaki arayüze kavuşan One SV, Android 4.1.2 Jelly Bean ile birlikte gelen Sense 4+ ile de akıcı hız ile birlikte yeni görsel güncellemelere de kavuşuyor. 377 MB boyutundaki güncellemeyi OTA yolu ile indirebilirsiniz.

HTC-One-SV-webeyn

HTC‘nin Jelly Bean için özel olarak yenilenen bildirim çubuğunu Android 4.2 ve üzeri versiyonlarda 2 parmak ile aşağı çektiğinizde gelen ayar kısayollarını One SV‘ye gelen son güncelleme ile artık kullanabileceksiniz. Ayrıca Google‘ın Jelly Bean ile birlikte sunduğu en önemli hizmetlerinden biri olan Google Now da artık kullanılabilir durumda.

Bu güncellemenin boyutu bir hayli büyük olduğu için bulunduğunuz ortamdaki Wi-Fi ağlarına bağlanarak bu güncellemeyi yapmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.