HTC One Mini 2 SızdırıldıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Bir süre önce HTC One’ı yenileyen ve M8 kod adlı yeni modelini tanıtan HTC, paylaşılan bilgilere göre bu modelin Mini versiyonunu hazırlıyor.

İlk HTC One modelinin Mini versiyonunun ardından M8 kod adlı yeni HTC One’ın da Mini modelinin geleceği bir süredir konuşuluyordu. Teknolojik cihazlarla ilgili sızıntılarıyla tanınan @evleaks, HTC One Mini 2’nin görselini paylaştı.

One M8’e oldukça benzediği görülen HTC One Mini 2, daha küçük boyutlarla gelecek. Aynı zamanda One M8’deki çift kamera yerine One Mini 2’de tek kamera olduğu da görselde dikkat çekiyor.

HTC-One-Mini-2-webeyn

@evleaks, daha önce One Mini 2 modelinde 4.5 inç büyüklüğünde 720p ekran, 4 çekirdekli Snapdragon 400 işlemci, 13 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamera gibi başlıca teknik özelliklerin yer alacağını paylaşmıştı.

One Mini 2 modelinin çıkış tarihi ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak bir süredir paylaşılan dedikodular ile birlikte son olarak @evleas tarafından basın fotoğrafının paylaşılması sebebiyle bu modelin tanıtılacağına kesin gözüyle bakılıyor.

En yeni detaylar için bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.