HTC One Max, Vodafone ve Teknoloji MarketlerindeDestek: Test Link
Mobil Dünya

Ekim ayının ortasında resmi olarak tanıtılan ve bir süre önce siyah versiyonu da duyurulan HTC One Max, Vodafone ve teknoloji marketlerinde satışa sunuluyor.

HTC’nin One Max modeli, tüm Vodafone Cep Merkezleri’nde Vodafone Red Avantajlarıyla ve tüm teknoloji marketlerde kullanıcılara sunuluyor. Mobil teknoloji meraklılarının gözdesi HTC One Max, 5,9 inç ekranı, HTC BlinkFeed, HTC Zoe, HTC BoomSound ve yeni “Parmak İzi Tarama” özellikleriyle dikkat çekiyor.

HTC-One-Max-webeyn-3

HTC One Max, Vodafone Red Elite tarifesine ek ayda 35 TL ve tekno marketlerde 2.299 TL son kullanıcı fiyatı ile satışa sunuldu.

HTC One Max sahipleri 5,9 inçlik Full HD 1080p ekranıyla hareket halindeyken fotoğraf, video ve filmlerin tadını çıkarıyor. Dört çekirdekli 1,7 GHz CPU’ya sahip dört çekirdekli Qualcomm® Snapdragon™ 600 işlemci sayesinde pürüzsüz ve etkin performans elde ediliyor.

Büyük 3300mAh tümleşik batarya, bu yüksek performansın hep korunabilmesi anlamına geliyor. Cihazını en yoğun şekilde kullananlar da, HTC One® Max’larına hem koruma hem de en ihtiyaç duyulan anlarda yedek enerji sağlayan 1150mAh kapasiteli şık ek pil olan opsiyonel HTC Power Flip Kılıfı ile HTC One® Max’ın her türlü zorluğun altından kolaylıla kalkabildiğini görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.