HTC One, 7 Mayıs’tan İtibaren Vodafone’daDestek: Test Link
Mobil Dünya

Vodafone

Akıllı telefonlar için yeni bir standart belirleyen HTC One, 7 Mayıs tarihinden itibaren Vodafone Red farkıyla kullanıcılara sunulacak.

HTC One, Vodafone Red’lilere 36 ay kontratla ayda tarifeye ek 29 TL’den başlayan fiyatlarla sunulacak. Vodafone Red’lilere ayrıca orijinal HTC One kılıfları hediye edilecek.

HTC-One-webeyn

Alüminyum tek parça gövdeden oluşan yeni HTC One, cep telefonu deneyimini yeniden keşfeden ve akıllı telefonlar için yeni bir standart belirleyen HTC Sense 5 ile HTC BlinkFeed, HTC Zoe ve HTC BoomSound gibi inovasyonları bir arada sunuyor. HTC BlinkFeed, sosyal medya, eğlence ve popüler içerik güncellemelerini, haber ve fotoğraflarını tek bir ekranda canlı akış ile gösteriyor; en güncel ve ilginç kaynaklardan en son içerikleri bir araya getirerek kullanıcıların birden çok uygulama ve web sitesi içinde geçiş yapmasına gerek bırakmadan tek bir yerden erişimine olanak sağlıyor. HTC Zoe, kullanıcıların yüksek çözünürlüklü ve üç saniyelik hayat bulan fotoğraflar çekmelerine imkân tanıyor. HTC BoomSound, ilk defa bir cep telefonunda insanların kendilerini sevdikleri müziklere, videolara, oyunlara ve YouTube kliplerine kaptırmasını sağlayan özel amplifikatöre sahip çift ön stereo hoparlörler ve Full HD ekran sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.