HTC One, 5 Milyon Satış Rakamına UlaştıDestek: Test Link
Mobil Dünya

HTC

HTC’nin yeni amiral gemisi HTC One, 5 milyon satış rakamına ulaşmış durumda.

Samsung‘un Galaxy S4 ile 10 milyon satış rakamına ulaşmasının ardından bir bilgi de HTC‘den geldi. Bir süre önce yaşanan tedarik problemlerine rağmen HTC‘nin yeni amiral gemi modeli yaklaşık 1 aylık zaman dilimi içerisinde 5 milyona ulaşmayı başardı. İlerleyen zaman içerisinde satışlar ile ilgili ne olacak, bekleyip göreceğiz.

HTC-One-webeyn

HTC One’ın 4,7 inç Full HD 1080p (1920×1080 çözünürlük) ekran, 1,7Ghz dört çekirdekli işlemci, 2GB DDR2 RAM, 2300 mAh batarya, UltraPixel arka kamera, 2.1 MP ön kamera, Full HD video kayıt ve 32/64GB hafıza gibi teknik özellikleri bulunuyor. HTC’nin yeni amiral gemisinde Beats Audio™ işbirliğiyle arttırılan ses kalitesi dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Yeni HTC One ile gelecek olan HTC Sense 5 arayüzü HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ ve HTC BoomSound™ gibi özellikleri bir arada sunuyor. HTC Sense 5 arayüzü ile gelen 3 yeni özellik ve Android, daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

BlinkFeed adlı özellik, uygulamaları açmadan ana ekranda canlı akış deneyimi yaşatıyor. HTC Zoe sayesinde ise yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızdan otomatik olarak profesyonelce tasarlanmış montajlar, geçişler ve efektler sayesinde müzik parçaları ile bir araya gelmiş fotoğraf ve videolarınızdan oluşan filmler yaratabilirsiniz. HTC BoomSound ise en iyi ses deneyimini sizlere sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.