HTC, Desire 820’yi Resmi Olarak TanıttıDestek: Test Link
Mobil Dünya

HTC, Berlin’deki Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (IFA 2014) Desire 820 modelini resmi olarak tanıttı.

HTC Desire ailesinin 4G LTE Cat 4 bağlanabilirliğe sahip ve Snapdragon 615 işlemcisiyle 64-bit çoklu çekirdekli merkezi işlem ünitesini bir araya getiren bu yeni üyesi, içeriği istisnai hızlarda ve 5.5 inç yüksek çözünürlüklü ekranı üzerinde net bir şekilde sunuyor.

HTC-Desire-820-webeyn-2

HTC CEO’su Peter Chou, yeni HTC Desire modelinin eğlence severleri tam olarak istedikleri şeye, yani en sevdikleri içerikleri rekabetçi bir fiyat ile büyük ekran üzerinde sunan güçlü, hızlı ve şık bir akıllı telefona kavuşturduğunu söyledi. Chou, “Hem arzulanan hem de makul fiyatlı bir telefon sunabilmek için, en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, mümkün olan en iyi eğlence deneyimini, cesur ve özgün tasarım ile HTC Desire 820’de bir araya getirdik” dedi.

HTC Desire 820, tek kişilik pozlar ve kolay grup çekimleri sunan, 8MP çözünürlüklü bir ön kameraya sahip. Tamamen orijinal bir görünüm için yüz hatlarınızı bir arkadaşınız veya bir ünlünün yüz hatları ile birleştirmenize imkan veren yazılımı ile fotoğraf çekilmeden önce görüntüye önceden bakarak ciltte arzulanan pürüz giderme düzeyini ayarlamanızı sağlayan “Live Makeup” ve birçok anı tek bir görüntü içinde yakalayabileceğiniz “Photo Booth” ile görüntüleme deneyimi daha da geliştiriliyor.

HTC-Desire-820-webeyn-3

Telefonun yüksek performanslı görüntüleme sunan arka kamerası, fotoğraflarınızın güneş batımlarında bile yüksek detaylara sahip olması için f2.2 diyafram açıklığı ve 13MP BSI sensör ile hem gün ışığında hem de düşük ışıkta olağanüstü kaliteli görüntüler yakalıyor.

HTC Desire 820’nin Eylül ayında satışa sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.