HTC Desire 510 Resmi Olarak TanıtıldıDestek: Test Link
Mobil Dünya

HTC, uygun fiyatlı LTE akıllı telefonu Desire 510’u resmi olarak tanıttı.

Dört çekirdekli LTE performansını geniş bir ekran ile birleştiren HTC Desire 510, multimedya açısından oldukça güçlü gözüküyor. Henüz LTE performansını deneyimlememiş olanlar için, HTC Desire 510 dışarıda video aktarma ve hızlı veri indirmenin kaliteli dünyasına giriş sunuyor. Hızla yüklediğiniz videoları büyük ekran ayrıcalığıyla izlemenize, dört çekirdekli işlemci gücüyle oyunların tadını çıkarmanıza, fotoğraf, video ve diğer paylaşımlarınızı anında yapabilmemize imkân veriyor.

HTC Corporation CEO’su Peter Chou, “Sektör öylesine uzun bir süredir 4G etkisinden bahsediyor ki, bugün bu teknolojiden sadece çok küçük bir sayıda üst düzey cihazın yararlandığını unutmak işten bile değil. En son ve en iyi teknolojilere erişim, sadece en yüksek bütçelere sahip olanlar ile kısıtlı kalmamalı. Günümüzde insanlar akıllı telefonlarının mobil eğlence merkezleri olarak ikinci bir işleve sahip olmasını istemeliler. Mevcut yüksek ağ hızlarından yararlanarak en son filmler, TV programları ve albümlerin elde etmelerini sağlamak gerekiyor. Bunu ve daha fazlasını yapabilmesi, HTC Desire 510’u ideal bir mobil medya cihazı haline getiriyor.”

HTC-Desire-510-webeyn-2

HTC Desire 510, dışarıdayken içeriklerin yüklenmesini beklemeden veya gecikme yaşamadan en son multimedya özelligini isteyen ama bütçesine de dikkat eden tüketiciler için ideal bir akıllı telefon. En yeni LTE bağlanabilirliği destekleyen HTC Desire 510, en sevdiğiniz içeriklere, yüksek hızlı indirme ve aktarmalar sayesinde daima bir tıklama uzaklıkta olduğunuz anlamına geliyor. Qualcomm’un dört çekirdekli 1.2 GHz Snapdragon™ 410 işlemcisine sahip olan Desire 510, pürüzsüz grafikler ve tarama sağlayarak hızlı ve zahmetsizce çoklu görevlendirmeye imkân veriyor. İster internette geziniyor isterse film izliyor veya oyun oynuyor olan, pürüzsüz, akıcı grafikler HTC Desire 510’u en üst düzey multimedya cihazı haline getiriyor.

HTC Desire 510, microSD ile genişletilebilen 8 GB dahili depolama alanına sahip. HTC Desire 510 telefonun 4,7 inçlik ekranı, kategoride yeni standardı belirleyen benzersiz ve eksiksiz performans için kusursuz şekilde bir araya gelen özgün tasarımı ve HTC Sense özellikleri ile video izlemek ve oyun oynamak için ideal hale getiriyor, hatta internette gezinmeyi bile bir görsel şölene dönüştürüyor.

HTC Sense özellikli Android 4.4 ile desteklenen HTC Desire 510, son derece uygun fiyatlı, gerçekten seckin bir mobil deneyim sunuyor. HTC’nin uygun fiyatlı olduğunu belirttiği ve aynı zamanda ilk 64 bit telefonu olan Desire 510, Ekim 2014’ten itibaren Türkiye’deki HTC satış noktalarından temin edilebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.