HP’den Bireylere ve Kurumlara Yönelik 8 Yeni YazıcıDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

HP, bireylere ve kurumlara yönelik 8 yeni yazıcı modelini tanıttı. Guinness Rekorlar Kitabı’na dünyanın en hızlı yazıcısı olarak giren Officejet Pro X yazıcı serisi ve HP’nin 30 yıllık Ar-Ge çalışmalarının birikimi olan yepyeni HP LaserJet A3 MFP modelleri artık Türkiye’de.

Kişisel sistemler ve baskı ürünleri alanında lider firma HP, 12 Kasım tarihinde küresel çapta 200 milyonuncu HP LaserJet yazıcının teslimatının yapıldığını duyurdu. HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu, HP’nin bu başarısını kutlamak ve kurumlara yönelik Officejet Pro X yazıcı serisi ile HP LaserJet A3 MFP’lerinin (çok işlevli yazıcılar) lansmanını gerçekleştirmek için 27 Kasım Çarşamba günü bir parti düzenledi.

HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü Filiz Akdede’nin ev sahipliğinde, İstanbul Grand Hyatt’ta yapılan partide Guinness Rekorlar Kitabı tarafından dünyanın en hızlı yazıcısı olarak kabul edilen HP Officejet Pro X serisi ve baştan aşağı yenilenen HP LaserJet A3 MFP serisinden toplamda 8 model gün yüzüne çıktı.

Yönetilebilir baskı hizmetlerinde %50’ye varan tasarruf artık mümkün
Etkinlikte tanıtılan HP Officejet Pro X serisi yazıcı Guinness Rekorlar Kitabı tarafından dünyanın en hızlı yazıcısı olarak kabul ediliyor. Seri, özellikle KOBİ’lerin farklı talep ve gereksinimlerini karşılamak için tasarlanan modellerden oluşuyor. Serinin en hızlı modeli olan ve bu yönüyle Guinnes Rekorlar Kitabı’na giren HP Officejet Pro X 576dw dakikada 70 sayfa baskı alabiliyor.

HP Officejet Pro X, üretkenliği artırması, maliyetleri azaltması ve mürekkep püskürtme teknolojisinin iş yerlerine kattığı değeri öne çıkarması ile iş yaşamını kökten değiştiriyor. HP’nin 1988’de çıkardığı ilk Deskjet yazıcı ile başlayan ve 25. yılını dolduran mürekkep püskürtmeli yazıcı teknolojisindeki en son yenilik olarak öne çıkan HP Officejet Pro X serisi, daha az enerji ve kaynak tüketerek yüzde 50’ye varan tasarruf imkânını sunuyor. Seride yer alan modeller ise şöyle:

• HP Officejet Pro X451dw Yazıcı
• HP Officejet Pro X476dw Çok İşlevli Yazıcı
• HP Officejet Pro X551dw Yazıcı
• HP Officejet Pro X576dw Çok İşlevli Yazıcı

200 milyon LaserJet satışının ardından yepyeni modeller

• HP Color LaserJet Enterprise flow M880 Çok İşlevli Yazıcı serisi
• HP Color LaserJet Enterprise M855 Yazıcı serisi
• HP LaserJet Enterprise flow M830 Çok İşlevli Yazıcı serisi
• HP LaserJet Enterprise M806 Yazıcı serisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.