Hız ve Heyecan Dolu Araba Yarış OyunlarıDestek: Test Link
Popüler Flash Oyunlar

Araba yarışı oyunları her zaman dikkat çeken oyunlar arasına girmiştir. Bu oyunların birçok versiyonu da bulunmaktadır. Yani kimisinde pistte yarışırken kimisinde de sokak yarışlarına katılabilirsiniz. Oldukça heyecan dolu bu oyunlarda en hızlı olarak yarışları kazanabilir ve arabanızı çok daha iyi bir şekilde yapılandırabilirsiniz. Şimdi size oldukça beğenilen 2 araba yarışı oyununu tanıtacağız.

Tüm 3D oyunlar için tıklayın!

3D Araba Gezisi

3d-araba-gezisi

Grafikleri oldukça güzel bir görsel şov sunan bu oyunda elinizde çok şık spor bir araba bulunuyor. Bu arabalar dilediğiniz gibi otobanda gezebiliyor ve çok şık hareketler yapabiliyorsunuz. Örneğin hızlı bir şekilde yolda giderken birden frene basarak güzel drift hareketleri yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda hızınızı giderek arttırarak güzel bir draft yarışının içerisinde kendinizi bulabiliyorsunuz. Kısacası pek çok açıdan size istediğinizi sunabiliyor.

Oyunun görsel efektleri çok güzel ayarlanmış ve oyun sırasında çalan müzikte sizi oldukça gaza getiriyor. Arabayı yönlendirebilmek için yön tuşları ya da W,A,S,D kullanıyorsunuz. Fren yapmak istediğinizde ise boşluk yani Space tuşuna basıyorsunuz. Oyunda büyük bir otoban yolunda bulunuyorsunuz ve tek yapmanız gereken yeterince hız yapmak. Bu oyunu hemen şimdi oynamaya başlayabilirsiniz.

3D araba gezisi oyunu oyna: http://www.sunoyun.com/3d-araba-gezisi

Araba Yarışı

araba-yarisi Bu oyun oldukça kaliteli ve grafik dinamikleri oldukça güçlü olan oyunlardan birisidir. Başlangıçta oyunun yüklenmesini biraz bekliyorsunuz. Çünkü oyunda Unity 3D grafikleri var. Oyun yüklendikten hemen sonra Play diyerek oyuna başlıyorsunuz. Oyuna başladığınızda sizden 4 arabadan birisini seçmeniz isteniyor. Araçlar küçük birer uzay otomobil gibi duruyor. Bunda garipsenecek bir durum yok, çünkü biz uzayda yarışıyoruz.

Uzay pistinde zorlu bir yarış içerisine gireceğimiz bu oyunda arabanın kontrolünü yön tuşları ile sağlıyoruz. Oyunda Z tuşuna bastığımızda arabayı geriye alıyoruz. Örneğin bir yerden uçarken arabanın düşmesini beklemek yerine Z tuşuna basarak hemen oyuna başlayabiliyoruz. X tuşuyla da arabadan roket atarak rakiplerimize hasar veriyoruz. Kısacası oyun oldukça keyifli bir şekilde uzun süre oynanabiliyor.

Araba yarışı oyunu oyna: http://www.sunoyun.com/araba-yarisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.