Heyecanlı ve Saldırgan Dövüş OyunlarıDestek: Test Link
Popüler Flash Oyunlar

Özellikle erkek oyuncuların oldukça beğendiği oyunlar arasında dövüş oyunları bulunuyor. Bu oyunlarda rakibinizi yerle bir edip, çok iyi skorlar elde edebilirsiniz. Ayrıca stresinizi atmak amaçlı da dövüş oyunları oynayabilirsiniz. Hatta bazı dövüş oyunlarının ilerlemeli olması oyuna daha fazla heyecan katmaktadır. Yani bu oyunları oynarken oldukça eğlenebilirsiniz. Şimdi sizler için seçtiğimiz 2 dövüş oyununa göz atalım.

Tüm dövüş oyunları için tıklayın!

Kaktüs Adam

kaktus-adam

Bu oyunda yöneteceğimiz karakter bir mağaraya gönderilir ve bu mağarada ilginç bir taşla karşılaşır. Bu taşı aldıktan bir gün sonra kaktüs adam olarak uyanacak ve macerasına başlayacaktır. Oyunda ilerlemeli bir şekilde haritaları toplamamız gerekiyor. Her bölümü geçtiğimizde yeni bir harita sahibi oluyoruz ve amacımıza bir adım daha yaklaşıyoruz.

Karakterimizi yön tuşları ile yönlendiriyoruz ve A tuşu ile zıplıyoruz. Yerde bulunan silahları almak için ise S tuşunu kullanıyoruz. Eğer silahı yere bırakmak istiyorsanız da D tuşuna basıyorsunuz. Oyunda çok farklı silahları alabiliyoruz ve birbirinden farklı onlarca düşmana karşı savaşıyoruz. Topladığımız paralar ile bölüm sonunda yumruklarımızı, sopa ile vurmamızı ya da silahla atış yapmamızı güçlendirebiliyoruz. Bu sayede oyun çok daha keyifli bir hal alıyor.

Kaktüs adam oyunu oyna: http://www.sunoyun.com/kaktus-adam

Kılıç Kalkan

kilic-kalkan

Oyuna girdiğimiz ilk olarak bir karakter yapılandırıyoruz. Karakterimizin ismini veriyoruz ve nasıl olmasını istiyorsak ona göre şekillendiriyoruz. Daha sonra karakterimiz esaretten kurtuluyor ve gladyatör olarak arenalara dönüyor. Oyunda yapmanız gerekenler iyi bir şekilde silah ve zırh alıp, arenada rakiplerinizi yenmektir. Bunun içinde ilk olarak güçlenmeniz gerekiyor. Her seviye atladığınızda karakteriniz daha güçlü oluyor.

Arena dışında oyunda silahçı, zırhçı, büyücü ve kilise bulunuyor. Buralardan ihtiyacınız olan eşyaları satın alabiliyorsunuz. Tabi bunun için para kazanmanız gerekiyor. Para kazanmak içinde arenadaki düelloları kazanmanız gerekiyor. Oyunu tek fare ile oynayabiliyorsunuz. Bu açıdan oyun oldukça kolay bir şekilde oynanıyor. Fakat turnuva sırasında bir kez bile yenilseniz oyun bitiyor. Bu yüzden dikkatli kararlar vermeniz gerekiyor.

Kılıç kalkan oyunu oyna: http://www.sunoyun.com/kilic-kalkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.