HerGünBirFilm Mobil Uygulamasına ÖdülDestek: Test Link
Mobil Dünya

Cem Altınsaray’ın Volkan Ölmez tarafından tasarımı yapılan mobil uygulaması HerGünBirFilm, FWA’yı ikinci kez kazandı.

HerGünBirFilm uygulamasının tasarımını yapan Volkan Ölmez, bu ödülü daha önce de Grid adlı uygulamayla kazanmıştı. Geliştirici Studio Nord ise daha önce aynı ödülü Tunebow uygulamasıyla kazanmıştı.

Heyecan verici dijital işlerin tanıtılmasını amaçlayan FWA, şaşırtıcı kreatif projeleri dünya kamuoyuyla paylaşıyor. Mayıs 2000’de kurulan ve 2012 itibarıyla 170 milyonun üzerinde site ziyaretine sahip olan FWA, internet tarihinin en çok ziyaret edilen websitesi ödül programı olma niteliği taşıyor. Mobile FWA’yı Türkiye’den kazanmış başka bir tasarımcı ve geliştirici henüz bulunmuyor.

HerGunBirFilm-mobil-uygulamasi-webeyn-2

HerGünBirFilm

Tasarımcı Volkan Ölmez ve Studio Nord’a ödül getiren HerGünBirFilm aplikasyonunun proje sahibi sinema yazarı Cem Altınsaray. Uygulamada her gün bir film önerisinde bulunuyor ve sinema keyfini her türde izleyiciyle buluşturuluyor.

Şuanda sadece iOS uygulaması bulunan HerGünBirFilm, kısa bir süre sonra Android platformuna da gelecek. HerGünBirFilm uygulamasını buraya tıklayarak App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.